Których aktorów oglądamy zbyt często?

Rynkowa koniunktura sprawia, że wielu aktorów oglądamy teraz niemal codziennie, czy za to nie zapłacą?

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: KAROLAK KUPIŁ MIESZKANIE ZA 2 MILIONY KRYSTIAN WIECZOREK ZARABIA 200.000 ZŁ MIESIĘCZNIE

"Fakt" zwrócił uwagę, że niektórzy aktorzy pojawiają się już tak często na ekranie, że "widzom mylą się odgrywane przez nich postaci", i pyta, czy wkrótce nie "wyjdą nam z lodówki".

Pierwsze miejsce na liście najczęściej pojawiających się gwiazd zajmuje Tomasz Karolak, którego oglądamy w "Prawie Agaty", "Przepisie na życie", "Ja to mam szczęście", "Rodzince.pl", a także w filmach kinowych. Za nim na liście najbardziej zapracowanych plasuje się Krystian Wieczorek, którego w pewnym momencie oglądaliśmy jednocześnie w pięciu serialach: "Czasie honoru", "Plebanii", "Miłości nad rozlewiskiem", "Na dobre i na złe" i "M jak miłość"... Trzecie miejsce wśród panów przypadło Jackowi Braciakowi: "Ja to mam szczęście", "Prawo Agaty", "Rodzinka.pl", a także w kinie w"Róży".

Spośród kobiet najbardziej zapracowane są Kinga Preis: "Ojciec Mateusz", "Ja to mam szczęście" a także filmy "W ciemności" i "Róża" oraz Małgorzata Kożuchowska - jeszcze niezapomniana Hanka z "M jak miłość", ale już gwiazda "Prawa Agaty" oraz "Rodzinka.pl".

CZYTAJ TAKŻE: KOŻUCHOWSKA ZNÓW Z KAROLAKIEM "RÓŻA" ZDOMINOWAŁA ORŁY 2012

Można rozumieć, że warto grać, kiedy cię poszukują, ale przecież aktorzy powinni pamiętać, że w ich zawodzie bardzo groźnie jest zjawisko "zużycia twarzy" - po pewnym czasie grania wszystkiego, widzowie już nie chcą oglądać tych samych osób...

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • KM (gość)

    Filmów kinowych do tego rankingu nie mieszajmy. Koroniewska gra w "M jak miłość" i " Julii". Walach gra w "M jak miłość" i w "Komisarzu Rexie".

    29.03.2012 19:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×