"Kuba Wojewódzki" 10.05.2016. Reni Jusis i Zbigniew Wodecki gośćmi Kuby! [WIDEO]

Kolejnymi gośćmi w programie "Kuba Wojewódzki" będą Reni Jusis i Zbigniew Wodecki!

Multimedia

"KUBA WOJEWÓDZKI" WE WTOREK, 10.052016 O GODZ. 22:30 W TVN!

Przed nami kolejny odcinek programu "Kuba Wojewódzki"! Tym razem na kanapie showmana zasiądą wokaliści - Reni Jusis i Zbigniew Wodecki.

Reni Jusis zadebiutowała w 1998 r., kiedy to singiel "Zakręcona" stał się niepodważalnym hitem. Jej pierwszy album wypełniła mieszanka muzyki r&b, funk i hip-hopu. Podonie było w przypadku drugiej płyty. Po dwóch latach przerwy pojawiło się drugi wydawnictwo, które zdominowała elektroniczna muzyka dance osadzona w klimacie klubowych rytmów. Później były też płyty akustyczne. W kwietniu 2016 r. artystka wydała swój siódmy album "Bang!". Piosenkarka wraca do muzyki po siedmiu latach milczenia.

Zbigniew Wodecki znany jest m.in. z takich przebojów jak "Chałupy Welcome to", "Z tobą chcę oglądać świat" (w duecie ze Zdzisławą Sośnicką), czy polskich wersji utworów z filmów animowanych Pszczółka Maja oraz Rudolf czerwononosy renifer. W latach 2005 - 2010 był jednym z jurorów programu "Taniec z gwiazdami" w TVN. W 2016 r. okazał się być największym zwycięzcą Fryderyków. Wokalista wraz z muzykami Mitch & Mitch Orchestra & Choir otrzymał nagrodę w kategorii album roku pop za płytę "1976: A Space Oddysey". Wodecki otrzymał także statuetkę w kategorii utwór roku za piosenkę "Rzuć to wszystko, co złe".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×