"Kuba Wojewódzki" 12.03.2019. Roma Gąsiorowska i Kamil Nożyński - Kuba ze "Ślepnąc od świateł" - gośćmi programu!

Roma Gąsiorowska i Kamil Nożyński, czyli Kuba ze "Ślepnąc od świateł" są gośćmi 3. odcinka nowego sezonu programu "Kuba Wojewódzki" w TVN! Zobacz zapowiedź tego spotkania!

Multimedia

"Kuba Wojewódzki" we wtorek, 12.03.2019 o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 3. odcinku nowego sezonu programu "Kuba Wojewódzki" pojawią się Roma Gąsiorowska i Kamil Nożyński. Na kanapie "Króla TVN-u" pojawi się także Maksymilian Balcerowski, który razem z Gąsiorowską gra w współprodukowanej przez TVN najnowszej polskiej komedii romantycznej, "Całe szczęście".

"Całe szczęście". Zwiastun zapowiadał nudny i miałki film. Jaka naprawdę jest nowa polska komedia romantyczna?Zobacz więcej

Do czasu pojawienia się w serialu "Ślepnąc od świateł", Kamil Nożyński znany był jako raper Saful, będący członkiem warszawskiej ekipy Dixon37. Formacja, którą oprócz Safula tworzą Rest, kafar i Michrus, do tej pory wydała cztery płyty: "Lot na całe życie" (2008), "O.Z.N.Z. (Od zawsze na zawsze)" (2013), "Krew za krew" (2016) oraz "Władcy swoich cieni" (2018). Każdy z tych krążków uzyskał status Złotej Płyty. Nożyński tak zapowiedział nowy odcinek "Kuby Wojewódzkiego" w mediach społecznościowych:

We wtorek. Mocna dawka czegoś, jeszcze nie wiem czego, ale na pewno, to mocna dawka czegoś mocnego.

Kamil Nożyński zmienił wizerunek i dostał kolejną rolę! Zagra w filmie! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • der (gość)

    podobno tego cymbała tylko w nocy puszczają . Czyżby tvnic w końcu zmądrzał (wątpie , to nadal śmieciowa stacja taka jak polszmat i tvpis)

    23.03.2019 19:02
  • Widz (gość)

    Żenujący poziom rozmowy Wojewodzki- Gąsiorowska. Poziom wypowiedzi tej profesjonalnej aktorki przyprawiało refluks żołądkowy

    12.03.2019 23:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×