"Kuba Wojewódzki". Agnieszka Więdłocha i Paranienormalni gośćmi w programie [ZDJĘCIA]

Będzie się działo! Zobacz, kto tym razem odwiedził Kubę Wojewódzkiego w jego programie!

Multimedia

"KUBA WOJEWÓDZKI" WE WTOREK, 22.03.2016 O GODZ. 22:30 W TVN!

W kolejnym odcinku programu "Kuba Wojewódzki", obok prowadzącego, pojawią się goście w składzie: jedna z najpiękniejszych młodych, polskich aktorek, laureatka Złotej Maski - Agnieszka Więdłocha oraz bezkompromisowi zdobywcy TeleKamery - kabaret Paranienormalni.

Agnieszkę Więdłochę możemy oglądać na ekranach kin w filmie "Planeta singli", w którym wystąpiła u boku Macieja Stuhra, oraz na srebrnym ekranie - w serialu "Powiedz TAK!" Polsatu, gdzie wciela się w postać Justyny. Wcześniej wystąpiła m.in. w serialach "Czas honoru", "M jak miłość" i "Lekarze". Jest laureatką "Złotej Maski" – łódzkiej nagrody teatralnej – za najlepszy debiut sezonu 2009/2010.

Paranienormalni pojawią się w składzie Igor Kwiatkowski, Robert Motyka i Michał Paszczyk. Kabaret został założony w 2004 roku w Jeleniej Górze. Od kwietnia 2015 roku na antenie TVP2 prowadzili program "Paranienormalni Tonight", którego powstały dwie serie. Formacja znana jest przede wszystkim z róznych wcieleń Igora Kwiatkowskiego. Kryspin, Mariolka czy Balcerzak? Kto pojawi się u Wojewódzkiego?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×