"Kuba Wojewódzki". Dawid Podsiadło przyznał, jaka relacja łączy go z Taco Hemingwayem

Dawid Podsiadło co jakiś czas pojawia się w programie "Kuba Wojewódzki". Tym razem rozmawiał ze swoim "medialnym ojcem" o koncercie z Taco Hemingwayem i przyznał, jaka relacja tak naprawdę łączy go z raperem.

Multimedia

Dawid Podsiadło u Kuby Wojewódzkiego

Za nami wielki wspólny koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym w Warszawie. Rzadko zdarza się, że polski artysta ściąga na swój koncert 60 tys. osób. Tym dwóm artystom to się udało. W programie "Kuba Wojewódzki", który nagrywany był tuż przed tym wydarzeniem, Podsiadło opowiedział m.in. o swojej relacji z Taco.

Stuhr, Cielecka, Szyc i Buzek w nowym teledysku Dawida Podsiadły!Zobacz więcej

Okazuje się, że Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to duet niejako "na odległość". - Prywatnie widzieliśmy się zero razy. Jesteśmy przyjaciółmi on-line - przyznał Podsiadło. Kiedy prowadzący show zapytał, ile z obecnych na Narodowym osób było dla niego, a ile dla towarzyszącego mu rapera, Dawid odpowiedział:

Myślę, że tak po połówce jest. (...) Bez kokieterii, gdyby jeden z nas miał to zrobić, to byłoby trudno i nie byłoby tak błyskawiczne. Wydaje mi się, że ludzie, patrząc na to sobotnie wydarzenie, oczekują tego, że to nie są tylko koncerty, ale fajne wydarzenie.

Przypomnijmy, że ostatnio Dawid Podsiadło zaangażował się także w produkcję filmową. Jest koproducentem filmu "(Nie)znajomi", w którym zagrała m.in. Aleksandra Domańska - także obecna w tym odcinku "Kuby Wojewódzkiego".

Zwiastun polskiej wersji "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" z piosenką Dawida Podsiadły w tle!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×