Kuba Wojewódzki dobitnie skomentował rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. "Wszystko zgodnie z moją teorią"

W sieci pojawiło się w ostatnim czasie wiele komentarzy dotyczących rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Płyną one nie tylko ze strony fanów podróżników, ale również od osób publicznych. W dobitny sposób o sprawie wypowiedział się Kuba Wojewódzki!

Multimedia

Kuba Wojewódzki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Od jakiegoś czasu Internet żyje rozstaniem Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego w trzy miesiące po ślubie. Wiele osób zdążyło wyrazić swoje zaskoczenie, oburzenie czy po prostu sposób widzenia tej sytuacji. Oczywiście, wśród komentatorów znaleźli się nie tylko fani pary podróżników, ale również osoby publiczne. Bardzo dobitne zdanie wyraził między innymi Kuba Wojewódzki.

Pięć razy była zaręczona, dwa razy odwołała ślub. Podróżniczka nie ma szczęścia w miłości Zobacz więcej

Kuba Wojewódzki postanowił opublikować swój komentarz dotyczący rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego za pośrednictwem prowadzonej przez siebie rubryki w tygodniku "Polityka".

Gruchnęła wiadomość, jakoby małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeszło już do historii. Podobno podróżnik wyprowadził się zaraz po ślubie. Wszystko zgodnie z moją teorią: małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel. A dużo lepiej się śpi pod tysiącem gwiazd.

Póki co, nikt z głównych zainteresowanych nie odniósł się do uszczypliwych słów dziennikarza. Myślicie, że tym razem przesadził?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • *** (gość)

    😏 a co wojewódzki może wiedzieć o małżeństwie ❓ Stary wyliniały motylosatyr...co TYLKO z kwiatka na kwiatek... nie zawsze damski.🤢

    25.07.2021 16:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×