"Kuba Wojewódzki". Kortez, Podsiadło i Zalewski z premierą singla na Męskie Granie Orkiestra 2018! [WIDEO]

W tym roku sceną projektu Męskie Granie zawładnie trio – KORTEZ, PODSIADŁO i ZALEWSKI, które stanie na czele Męskie Granie Orkiestra. Artyści nagrali singiel "Początek", do którego powstał oryginalny teledysk kręcony "na żywca". Utwór premierowo wykonali w programie "Kuba Wojewódzki".

Multimedia

W tym roku na fanów trasy czeka nowa odsłona polskiego grania na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą zaangażowania artystów, którzy wniosą do projektu powiew świeżości. Obdarzony lekko szorstkim głosem KORTEZ, powracający po długiej przerwie Dawid Podsiadło i KRZYSZTOF ZALEWSKI, który nie tak dawno brawurowo zinterpretował utwory legendarnego Czesława Niemena, połączyli siły, stając na czele Męskie Granie Orkiestra. W zespole towarzyszą im Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Andrzej Markowski. Wszyscy artyści wspólnie będą przełamywać konwencje i style oraz eksperymentować z brzmieniami, każdorazowo serwując publiczności prawdziwą muzyczną ucztę.

Tegoroczny singiel "Początek" promujący trasę po raz pierwszy można było usłyszeć 22 maja m.in. w ostatnim w tym sezonie odcinku - niespodziance programu "Kuba Wojewódzki" na antenie TVN. Teledysk do utworu nagrany jest mastershotem, czyli jednym, długim, perfekcyjnie dopracowanym ujęciem, nieprzerwanym żadnym cięciem ani montażem. Wymagało to od całej ekipy wielkiego zaangażowania, wielu prób i niesamowitego skupienia. Na potrzeby klipu, utwór został wykonany na planie na żywo, podczas nagrywania tego konkretnego ujęcia i żadne elementy piosenki nie były dogrywane oddzielnie w studio nagraniowym. Szczególnym wyzwaniem był fakt, że przez większą część utworu muzycy są w ciągłym ruchu.

- Przed nami już dziewiąta edycja trasy Męskie Granie z nowym składem i zupełnie nową muzyczną energią – mówi Marta Kuropatwińska, Marketing Manager marki Żywiec. - W tym roku po raz kolejny usłyszymy najlepszych polskich artystów, którzy zaserwują publiczności olbrzymią dawkę muzycznych emocji na najwyższym poziomie. Nie zabraknie oryginalnych kolaboracji i artystycznych niespodzianek – dodaje.

Lista wykonawców na poszczególne koncerty zostanie podana już wkrótce. Regularna sprzedaż biletów ruszy w czerwcu br. Dokładna data zostanie podana na Facebooku projektu. Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie jest marka Żywiec.

Męskie Granie Orkiestra 2018 - koncerty:

  • 14 lipca – Poznań, Park Cytadela, Al. Armii Poznań

  • 21 lipca – Katowice, Strefa Kultury, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1

  • 28 lipca – Wrocław, Pergola, ul. Wystawowa 1

  • 4 sierpnia – Kraków, Centrum Sportu Parkowa (dawny Stadion Korony Kraków, ul. Parkowa 12 A)

  • 11 sierpnia – Gdynia, Park Kolibki, 291

  • 18 sierpnia – Warszawa, Forty Bema, ul. Jerzego Waldorffa

  • 25 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, ul. Grojec 50

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×