"Kuba Wojewódzki". Marcin Najman pokazał sztuczkę z kontrabasem i zapowiedział, że chce zostać kierowcą karetki!

Marcin Najman był gościem kolejnego odcinka programu "Kuba Wojewódzki"! Jak na kanapie u słynnego showmana zaprezentował się sportowiec, który coraz częściej występuje w roli eksperta TVP Info?

Multimedia

We wtorek (23 lutego) na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiadł Marcin Najman - zawodnik mieszanych sztuk walki i kick-bokser, promotor boksu, były mistrz federacji WKU w kickboxingu, a ostatnio również ekspert TVP Info i bohater internetowych memów.

Anita Werner grała w filmach zanim została dziennikarką! Zobaczcie, jak wyglądała!Zobacz więcej

Czego nowego dowiedzieliśmy się o Marcinie Najmanie w show Kuby Wojewódzkiego? Ulubieniec internautów, który stoczył niedawno swoją ostatnią walkę przyznał, że jest gotowy wrócić na ring, jeśli ktoś zapłaci mu... pół miliona zł. -Wyjdę jeszcze raz do oktagonu bądź ringu, kiedy na stole pojawi się pół miliona (...). To jest kolejna nieruchomość dla mojego dziecka, pod żadnymi innymi pretekstami - powiedział. Najman opowiadał również o fizyce kwantowej.

Znam wszystkie wykłady profesora Meissnera, na temat czasoprzestrzeni mogę opowiadać ci bardzo dużo, choćby to, że jest zakrzywiona i że prom kosmiczny tak naprawdę leci cały czas prosto - opowiadał sportowiec.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w Player

W programie przypomniano także, że Najman posiada wykształcenie muzyczne. Sportowiec uczęszczał do Zespołu Szkół Muzycznych w Częstochowie, grał na kontrabasie. W show Kuby Wojewódzkiego zagrał na pianinie oraz pokazał sztuczkę ze szkolnym instrumentem. Zawodnik MMA zapowiedział, że chce zostać kierowcą karetki.

Mówię zupełnie poważnie. Jeżeli mi zwrócą prawo jazdy, to zostanę kierowcą karetki

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×