"Kuba Wojewódzki". Nowy odcinek bez udziału publiczności! Kuba Wojewódzki porównał to do... seksu [+18]

Przez pandemię koronawirusa nagrania wielu programów rozrywkowych zostały wstrzymane. W przypadku talk show "Kuba Wojewódzki" nowy odcinek powstaje bez udziału publiczności. Autor programu skomentował tę sytuację w niewybredny sposób.

Multimedia

"Kuba Wojewódzki" bez udziału publiczności

Ze względu na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, wydarzenia, które wymagają zgromadzenia się wielu osób w jednym miejscu, zostały odwołane. Również nagrania programów rozrywkowych zostały wstrzymane. Nowy odcinek "Kuby Wojewódzkiego" został jednak zrealizowany.

Król TVN pokazał nagie zdjęcie! "Podobno zwiększa zasięgi"Zobacz więcej

Kuba Wojewódzki poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych, że po raz pierwszy w historii jego programu nagrania odbywały się bez udziału publiczności. Skomentował to w specyficzny dla siebie sposób. "Będę musiał zacząć zachowywać się jak w seksie. Wyobrazić sobie że nie jestem w tym sam..." - napisał

Przypomnijmy, że program "Kuba Wojewódzki" można oglądać w telewizji nieprzerwanie od 18 lat. Wiosną 2020 nowe odcinki mają swoją premierę w każdy wtorek o godz. 22:30 w TVN.

Agnieszka Kotońska została wodzianką u Kuby WojewódzkiegoZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×