Kuba Wojewódzki szuka nowej wodzianki!

We wtorek 10.12.2013 został wyemitowany ostatni odcinek sezonu Kuby Wojewódzkiego, w którym prowadzący ogłosił, że poszukuje nowej wodzianki. Sprawdź szczegóły castingu.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: DOMINIKA ZASIEWSKA ZNÓW W PROGRAMIE KUBY WOJEWÓDZKIEGO WODZIANKI KUBY WOJEWÓDZKIEGO! [ZDJĘCIA]

Przez długi czas słynną wodzianką u Kuby Wojewódzkiego była Dominika Zasiewska. Jednak w tym sezonie show wodę u Kuby w każdym odcinku podawała inna gwiazda, m.in. Anna Mucha, Marta Wierzbicka, a nawet Maria Czubaszek.

W ostatnim odcinku show, który mogliśmy oglądać we wtorek 10.12.2013 wodę podała przebrana za śnieżynkę Dominika Zasiewska. Jednocześnie Kuba ogłosił casting na wodziankę.

CZYTAJ TAKŻE: JULIA KAMIŃSKA WODZIANKĄ U KUBY WOJEWÓDZKIEGO DOMINIKA ZASIEWSKA "WODZIANKA" STRACIŁA PRACĘ W "NA JĘZYKACH"

"Bycie Wodzianką to wyzwanie, więc już dziś zacznijcie przygotowywać się do udziału w KONKURSIE! " - czytamy na stronie Wojewódzkiego.

Casting rozpoczyna się 17 grudnia od godz. 15.30. "Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić zgłoszenie, które będzie dostępne na stronie kuba.tvn.pl, a także przesłać swoje zdjęcia!" Do konkursu można się zgłaszać do 4 lutego 2014.

Weźmiecie udział?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×