kuba wojewódzki

Jesienna ramówka TVN 2022: 11. edycja" Top Model", nowy "Masterchef", "Herkules" i co jeszcze? Wybraliśmy najciekawsze programy i seriale!

Jesienna ramówka 2022 TVN. Co nowego w telewizji? Koniec wakacji oznacza pojawienie się informacji na temat tego, co zobaczymy we wrześniu w telewizji. W jesiennej ramówce 2022 TVN znajdziemy różne propozycje. Widzowie z pewnością najbardziej czekają nowe edycje programów "Top Model", "Masterchef", czy "Mam talent!". W ramówce TVN nie zabraknie również absolutnych nowości. Co dokładnie widzowie będą mogli oglądać już niedługo?

25.08.2022Jesienna ramówka TVN 2022

Zbigniew Wodecki był nie tylko muzykiem, ale również gwiazdą telewizji. Pokazujemy, w jakich programach wystąpił legendarny wokalista

Zbigniew Wodecki przed dekady był jedną z najwybitniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Sukcesy na polu artystycznym przekładały się na stale rosnącą popularność muzyka, który z czasem stał się również słynną osobistością medialną. Pokazujemy, w jakich programach telewizyjnych widzowie mieli okazję oglądać Zbigniewa Wodeckiego. Niektóre pozycje mogą być sporym zaskoczeniem.

11.06.2022Taniec z gwiazdami

"Kuba Wojewódzki". Kuba Wojewódzki w mocnych słowach zaatakował Katarzynę Cichopek! "Żadna aktorka, żadna dziennikarka"

Kuba Wojewódzki w ostatnim odcinku swojego programu gościł obecną Miss World Karolinę Bielawską. W pewnym momencie rozmowa z modelką zeszła na temat jej marzenia, jakim jest praca w telewizji. Prowadzący postanowił skorzystać z okazji i zaatakował Katarzynę Cichopek, która słynie m.in. z tego, że prowadzi "Pytanie na śniadanie". Co Kuba Wojewódzki zarzucił aktorce?

05.05.2022Kuba Wojewódzki

"Tylko Muzyka. Must be the music". Elżbieta Zapendowska zapłaciła wysoką cenę za sukces. Kosztem była jej relacja z córką! "Między nami jest ciągle zimna wojna"

Elżbieta Zapendowska to ceniona krytyk muzyczna i osobowość telewizyjna. Jest znana z surowości - nigdy nie miała oporów wyrazić szczerej opinii o czyimś talencie wokalnym. W najnowszym wywiadzie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim wyznała, że równie surowo ocenia samą siebie i swoje wybory. Za sukces w branży rozrywkowej zapłaciła wysoką cenę zarówno ona, jak i jej córka.

03.05.2022Tylko Muzyka. Must be the music

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×