"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler chwali się swoją wnuczką. Fani rozpływają się z zachwytu nad malutką Neną!

Magda Gessler postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych najnowszym zdjęciem swojej wnuczki. Córeczka Lary Gessler i Piotra Szeląga rośnie jak na drożdżach, a fani słynnej restauratorki nie mają wątpliwości, do którego z rodziców jest podobna Nena.

Multimedia

Życie rodzinne Magdy Gessler

Magda Gessler, gwiazda programu "Kuchenne Rewolucje" od lat jest jedną z najpopularniejszych osobistości w polskim show biznesie. Jej fani śledzą z zapartym tchem nie tylko jej poczynania na ekranie, ale również te w życiu prywatnym. Restauratorka jest matką dwójki dzieci: Lary Gessler oraz "Tadeusza Müllera.

68-latka jest również babcią. W październiku 2020 roku na świat przyszła córeczka Lary Gessler i Piotra Szeląga - Nena. Wnuczka Magdy Gessler rośnie jak na drożdżach. Niestety w ciągu ostatnich kilku miesięcy, restauratorka nie mogła regularnie widywać wnuczki. Wszystko ze względu na natłok pracy oraz względy bezpieczeństwa. Rodzice Neny troszczyli się o to, aby ich pociecha nie zachorowała na COVID-19.

Mamy babcię, która bardzo dużo pracuje. Ciężko nam się złapać, kiedy ona jest poza Warszawą, ja jestem sporo poza Warszawą, plus do tego dochodzą wszystkie kwestie bezpieczeństwa, czyli ona też chce być zawsze przetestowana, my chcemy być zawsze przetestowani, kiedy się widzimy – wyznała kilka tygodni temu Lara Gessler w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Magda Gessler ma narzeczonego! Kim jest i czym się zajmuje Waldemar Kozerawski? Zobacz więcej

Wnuczka Magdy Gessler - fani zakochani w małej Nenie

Magda Gessler postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych najnowszym zdjęciem wnuczki. Restauratorka z "Kuchennych Rewolucji" nie musiała długo czekać na odzew ze strony internautów, którzy zasypywali komplementami małą Nenę. Pojawiło się również bardzo dużo głosów na temat tego, do kogo jest podobna dziewczynka.

Cudowna księżniczka 🎀❤️❤️❤️❤️

Jaka ona już jest duża😍

Słodziutka 😍💖

Podobna do taty🥰

Śliczny aniolek❤️❤️❤️❤️❤️

Cała❤️ tata❤️

Wszystkie komentarze pod zdjęciem małej Neny można zobaczyć tutaj:

Zobacz galerię

Z rewolucji zostały tylko zgliszcza! Spłonęła restauracja z "Kuchennych rewolucji"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×