"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler ma gest! "Pączek dla seniora od serca za... 1 złoty"

Okazję do skosztowania słynnych pączków Magdy Gessler za symboliczną złotówkę mają w tłusty czwartek seniorzy. Słodkie pyszności w niskiej cenie oferuje Restauracja U Fukiera w Warszawie. - Dzięki za pani dobre serce. Dba pani o wszystkich w tych trudnych czasach - chwalą internauci.

Multimedia

Tanie pączki Magdy Gessler dla seniorów

Magda Gessler dobrze wie, jak rozgrzać serca swoich fanów. W tłusty czwartek oferuje pączki dla dojrzałych smakoszy za niewiarygodnie niską cenę. Z oferty można skorzystać z jednej w najdroższych restauracji w Warszawie, U Fukiera.

Zasady są bardzo proste - 1 pączek dla 1 seniora za 1 zł... przez cały dzień. Ciepłe z maliną, wiśnią... Zapraszam - informuje restauratorka na swojej stronie na Facebooku.

Ten gest wprawił fanów Magdy Gessler w zdumienie. Cena za jednego pączka w innym lokalu, Gessler Słodki Słony, to aż 11 złotych. To najdroższe pączki w Warszawie, a może i w Polsce. Z kolei U Fukiera za pączka z konfiturą malinową lub wiśniową zapłacimy 8 złotych. Dziś tą ceną nie muszą martwić się seniorzy, bo specjalnie dla nich szefowa "Kuchennych rewolucji" przygotowała promocję. Każdy senior kupi pączka za złotówkę.

Super akcja dla seniorów... Oby więcej było takich ludzi.... Świat i tak jest pełen niepokoju... Zła i szarości... Oby więcej było takich pozytywnych ludzi jak Pani - komentuje fanka Beata.

Restauracja Magdy Gessler otwiera się mimo pandemii? " Ja się pod tym nie podpisuję!"Zobacz więcej

Pączki Magdy Gessler robią furorę nie od dziś. Choć ich cena w niektórych cukierniach restauratorki "powala", chętnych do skosztowania nie brakuje. W tłusty czwartek już z samego rana pod restauracją U Fakiera ustawiła się długa kolejka. Kilkadziesiąt osób, nie tylko seniorów, cierpliwie czekało na zakup smakowitych pączków. Popularne są nie tylko z różą i malinami, ale też z czekoladą i kremem bawarskim. Do ich produkcji używane jest naturalne masło i cukier ucierany z wanilią.

Nowe odcinki już w Playerze! Komu Magda Gessler pomogła w dobie pandemii?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×