"Kuchenne rewolucje". Restauracja Magdy Gessler otwiera się mimo pandemii? " Ja się pod tym nie podpisuję!"

Restauracja Schronisko Smaków, które jest sygnowana nazwiskiem Magdy Gessler otwiera się mimo pandemicznych obostrzeń! Gwiazda TVN odnosiła się do całej sprawy w specjalnym oświadczeniu. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Magda Gessler to zdecydowanie najbardziej znana restauratorka w Polsce! W różnych prestiżowych lokalizacjach w kraju znajdują się ekskluzywne lokale sygnowane jej nazwiskiem. Jedna z nich, Schronisko smaków, wzbudziła ostatnio spore kontrowersje.

Kinga Rusin zdradziła, gdzie jest i co robi po odejściu z telewizji! Wyprowadziła się z Polski?Zobacz więcej

Restauracja postanowiła bowiem wziąć udział w akcji "OtwieraMY", polegającej na wznowieniu działalność lokali gastronomicznych, mimo obwiązujących zakazów. - Długo debatowaliśmy, ale postanowione... #OTWIERAMY! Nie możemy patrzeć, jak na naszych oczach umiera wszystko, co kochamy - czytamy na oficjalnej stronie Schroniska Smaków.

Do całej sprawy postanowiła odnieść się sama Magda Gessler. Okazuje się, że nie ma z tą decyzją nic wspólnego, a sam lokal działa na zasadzie franczyzy. W wydanym oświadczeniu celebrytka stanowczo stwierdziła, że nie popiera takich działań, a zarządcę restauracji, Łukasza Zadylaka, oskarżyła o samowolę.

Znanych bokser w opałach! Właśnie trafił do więzienia!Zobacz więcej

Po tym oświadczeniu restauratorka została mocno skrytykowana przez oburzonych fanów, którzy kibicują zbuntowanym restauratorom. W odpowiedzi Gessler opublikowała kolejne oświadczenie w którym wyraziła współczucie dla przedsiębiorców znajdujących się w trudnej sytuacji.

Pytacie się mnie jakie jest moje zdanie na temat buntu i otwierania restauracji w pandemii? I tu z bólem serca muszę stwierdzić że otwarcie dużych miejsc np. takich na kilkaset gości jest w tych czasach hulającego wirusa bardzo nieodpowiedzialne. Jest wielkim zagrożeniem dla naszego wspólnego zdrowia i życia. Ciężko mi to mówić rozumiejąc nasze problemy, z którymi się na co dzień borykamy. Ale widzę też dramaty ludzi chorujących i umierających na COVID-19. Moja postawa i opinia dotyczy moich restauracji. Każdy z Was niech działa według własnego sumienia i własnej sytuacji życiowej.

Wszystko jednak wskazuje na to, że sprzeciw Magdy Gessler nie powstrzyma zarządców restauracji przed otwarciem lokalu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×