"Kuchenne rewolucje". Restauracje, z których Magda Gessler jest zadowolona. Gdzie warto pójść? [WIDEO]

Magda Gessler od lat przeprowadza rewolucje w polskiej gastronomii. Nie zawsze się udaje, ale - jak sama przyznaje - jest mnóstwo lokali, do których warto się udać. Sama wymienia ich kilka. Zobacz wideo!

Multimedia

"Kuchenne rewolucje" sezon 18. w czwartki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Po pomoc do Magdy Gessler zgłaszają się restauracje z całej Polski. Znana restauratorka przyjeżdża na cztery dni i zakasuje rękawy. Staje się na ten czas szefem restauracji. Obserwuje i analizuje sytuację i problemy. Zagląda do garnków, patrzy na ręce kucharzom, próbuje potraw, testuje umiejętności kelnerów, sprawdza higienę pracy. A potem przystępuje do działania.

Magda Gessler w Warszawie. Jak zmieniła się "Karuzela smaku"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Magda Gessler zawsze mówi wprost co jest nie w porządku. Jej oceny często są dalekie od delikatnych uwag. Zdarza się, że to budzi agresję i bunt pracowników oraz właścicieli, ale Magda to twardy szef. Na dwa dni zamyka restaurację i wprowadza zmiany: układa nowe menu, uczy kucharza kulinarnych sztuczek, a nawet zmienia wygląd lokalu. I zagania naburmuszony zespół do pracy. Czy pot i łzy opłacają się?

Okazuje się, że sama Magda Gessler potrafi wymienić wiele restauracji, które po "Kuchennych rewolucjach" zmieniły się nie do poznania. Oczywiście na dobre. Sprawdź, gdzie warto iść, jeśli masz się ochotę zjeść coś dobrego!

Magda Gessler o nieuczciwych restauratorach i problemach, których nie ma w programie! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×