"Kuchenne rewolucje" restauracje zamknięte. Gdzie Magda Gessler poniosła porażkę? [ADRESY ZAMKNIĘTYCH RESTAURACJI]

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler nie zawsze okazują się skuteczne. Zdarza się, że praca słynnej restauratorki idzie na marne, a lokale, których właściciele nie stosują się do jej zaleceń, upadają. Gdzie Magda Gessler poniosła porażkę? Oto restauracje zamknięte po "Kuchennych rewolucjach". Sprawdźcie adresy lokali i powody ich zamknięcia!

Multimedia

Magda Gessler w "Kuchennych rewolucjach" od lat stara się wyciągać z tarapatów właścicieli restauracji. W programie, który na antenie TVN emitowany jest od 2010 roku przeprowadzono już ponad 200 rewolucji, ale nie wszystkie zakończyły się sukcesem. Odświeżone wnętrze, nowe menu, rekomendacja znanej restauratorki oraz popularność zdobyta w telewizji nie są przecież gwarancją sukcesu. Niezastosowanie się do rad Magdy Gessler może skutkować... porażką.

Gwiazda "Dróg wolności" ostro o Magdzie Gessler! Czym podpadła jej królowa TVN-u? Zobacz więcej

Magda Gessler w "Kuchennych rewolucjach" ma zaledwie 4 dni na pomoc właścicielom i wskrzeszenie ich restauracji. Restauratorka daje im gotowy patent na sukces, ale tylko od nich zależy czy sukces lokalu będzie długo czy krótkoterminowy. Po udziale w programie wielu właścicieli z powodzeniem prowadzi gastronomiczne biznesy. Niestety zdarzają się też takie lokale, które zakończyły już swoją działalność.

"Kuchenne rewolucje" restauracje zamknięte

Restauracji, które po "Kuchennych rewolucjach" zostały zamknięte jest naprawdę sporo, a powody różne: bankructwo, zarzuty prokuratorskie, doszczętne zniszczenie lokalu przez pożar czy zdrowotne problemy właściciela.

Gdzie Magda Gessler poniosła porażkę? Oto wybrane restauracje, które - pomimo udziału w programie - zostały zamknięte. Ciekawi dlaczego? Sprawdźcie w galerii!

Zobacz galerię

"Kuchenne rewolucje" - restauracje, z których Magda Gessler jest zadowolona. Gdzie warto pójść?

Źródło: pomorska.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Jarek (gość)

  Podpowiem : Mowia , ze najlepsza dieta to : zakupy w lidlu lub lidlom podobnych - dom -mikrofala - micha - plazma - seriale pierdale - reklama - lidl - dom -mikrofala - micha - plazma - seriale pierdale - reklama itd 3 lata i do stolarza po drewniana skrzynke. powodzenia na te trzy lata.

  30.03.2019 14:59
 • Wezyr Madafaka (gość)

  Pani Katarzyno !!! Osobiście polecam dietę MŻ (czyli mniej żreć) I niech mi pani uwierzy, że będzie GIT. Stanie się Pani w krótkim czasie lachonem do zarwania przez samego LEO Di Caprio :-) On naprawdę kocha szczudła.

  19.02.2019 03:26
 • kasia (gość)

  jak ktoś zaczyna odchudzanie to mogę polecić zastosowanie figurena, rok temu odchudzałam się z jego pomocą i zrzuciłam 16 kg, po świętach niestety znowu przybrałam na wadze 5 kg i kupuje jedno opakowanie novoslimu bo wiem że mi pomoże.

  13.12.2018 21:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×