"Kuchenne rewolucje" w restauracji "Na Okrągło" w Warszawie zakończyły się fiaskiem! "Twarze jak na pogrzebie". Magda Gessler nie pomogła "Caponata Siciliana"

Rewolucja Magdy Gessler w restauracji "Na Okrągło" w Warszawie zakończyła się fatalnie. Właściciele mieli miny jak na pogrzebie. Magda Gessler w 6. odcinku 22. sezonu "Kuchennych rewolucji" nie zdołała pomóc włoskiej "Caponata Siciliana". Tomasz, Łukasz i Michał ponieśli klęskę na własne życzenie.

Multimedia

Kuchenne Rewolucje: "Na Okrągło"

Na warszawskiej Pradze, na parterze jednego z wieżowców restaurację „Na okrągło” prowadzi trzech przyjaciół – Tomasz, Łukasz i Michał. Z tej trójki tylko Michał ma doświadczenie pracy w gastronomii, przez kilka lat był kucharzem i w polskiej i we włoskiej restauracji. Zielony w tej branży Łukasz został pizzermanem, a Tomasz zajął się finansami. Przyjaciołom wydawało się, że wspólny biznes musi wypalić, ale ich entuzjazm szybko wyparował. Serwowane przez nich pizze, pasty, burgery i dania domowe nie znalazły tu swoich wielbicieli. Wszyscy trzej czują, że z każdym miesiącem lokal coraz bardziej idzie na dno. Ze względu na niskie obroty, panowie zaczęli oszczędzać na produktach, a to niestety odbiło się na jakości potraw, przez co klientów jest z każdym dniem coraz mniej.

Sylwia Peretti była kiedyś w "Kuchennych rewolucjach"! Zobaczcie, jak wtedy wygląda!Zobacz więcej

Kuchenne Rewolucje: "Na Okrągło" ("Caponata Siciliana") po wizycie Magdy Gessler

Tego błędnego koła nie udało się przerwać Magdzie Gessler, specjalistce od ratowania restauracji z beznadziejnej sytuacji. Choć początkowo wydawało się, że wszystko będzie zmierzać ku lepszemu, a finałowa kolacja w Caponata Siciliana okazała się sukcesem, to "Kuchenne rewolucje" w restauracji "Na Okrągło" w Warszawie zakończyły się fiaskiem!

Macie twarze jak na pogrzebie. Ten powrót wygląda źle! - zauważyła Magda Gessler, gdy po siedmiu tygodniach wróciła do restauracji "Caponata Siciliana".

Właściciele byłego "Na Okrągło" nie podołali, zabrakło energii i zapału. -W ostatnią niedzielę mieliśmy 32 zł utargu - wyznał jeden z nich. Caponata Siciliana przestała tętnić życiem, a jakość serwowanego tam jedzenia podczas rewizyty Magdy Gessler pozostawiała wiele do życzenia. Restauratorka spróbowała tych dań: Caponata, Sycylijska pomidorowa, Parmigiana na focacci i Polędwica w pesto - danie nie zachwyciły, przygotowano je kilka dni wcześniej. Gessler była tym mocno zaskoczona. Niestety tego powrotu słynna restauratorka nie mogła zaliczyć do udanych.

W lokalu, w którym mieściło się Ristorante Caponata Siciliana "urzęduje" teraz knajpa Flora Caffe.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Malutka (gość)

    Zapraszam na erocentrum. pl :)

    27.03.2021 11:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×