"Kuchnia". Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Polsatu z Martą Żmudą Trzebiatowską i Tomaszem Karolakiem! O czym będzie? Kiedy premiera?

Powstaje nowy serial komediowy Telewizji Polsat - "Kuchnia", W produkcji zobaczymy m.in. Martę Żmudę Trzebiatowską czy Tomasza Karolaka. O czym będzie? Kiedy premiera? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Ruszyły zdjęcia do nowej produkcji Telewizji Polsat. Serial "Kuchnia" to kolejna komediowa produkcja stacji, która dostarczy widzom porcję humoru, jakiej dawno nie było w polskiej telewizji. W rolach głównych zobaczymy Tomasza Karolaka, Marię Dębską, Martę Żmudę-Trzebiatowską i Eryka Lubosa oraz Patryka Cebulskiego.

Co będziemy oglądać w 2021 roku? Oto nowe polskie seriale!Zobacz więcej

Serial opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji specjalizującej się w kuchni francuskiej. Młody bohater serialu, początkujący kucharz Maks, to mistrz wpadek. W tę postać wcieli się Patryk Cebulski, znany z innej komediowej produkcji stacji, "Kowalscy kontra Kowalscy". Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Już pierwszego dnia musi zbudować relację z ekipą genialnego, ale aroganckiego i wybuchowego szefa kuchni (w tej roli Tomasz Karolak). A to dopiero początek jego zabawnych perypetii.

Będziemy odkrywać całą gamę wad, zalet, marzeń, aspiracji i słabości bohaterów serialu. Te emocje i pasję przeniosą na ekran m.in. Maria Dębska w roli pięknej pani manager, Eryk Lubos jako charyzmatyczny właściciel, oraz Marta Żmuda Trzebiatowska czyli właścicielka konkurencyjnej restauracji.

Nie mniej ważną rolę odgrywają kucharze i obsługa restauracji, którzy biją się o aprobatę szefa, przekupują swoich przełożonych i siebie nawzajem. Mają swoje tajemnice, wplątują się w skomplikowane miłosne relacje, snują intrygi które czasem doprowadzają do komicznych katastrof. Na razie nie wiadomo, kiedy serial pojawi się na naszych ekranach.

Adamczyk, Gąsiewska, Wawrzecki i Zdrójkowski w nowym komediowym serialu Polsatu! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Nowy sezon świata według kiepskich nakręcony rok temu - niewyemitowany do tej pory, o serialach demaskator poza prawem i osaczony które miały mieć swoją premierę wiosną tego roku cisza, rysa tylko w ipli, o emisji telewizyjnej nic nie wiadomo, na jesień już zapowiedziana mecenas porada, poza tym jeszcze tatuśkowie, a tutaj mowa o kolejnym serialu. Po co?

    17.02.2021 19:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×