Kukulska nie chciała wystąpić z Nergalem?

To nie pieniądze były powodem, dla którego Natalia Kukulska nie przyjęła propozycji pracy w "The Voice of Poland".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: DĄBROWSKA ZAMIAST KUKULSKIEJ KUKULSKA Z NERGALEM W "THE VOICE"?!

Kiedy przygotowywano show, Kukulska była przymierzana do jednego z jurorskich foteli. Nic z tego nie wyszło. Wtedy sugerowano, że piosenkarka miała zbyt wygórowane oczekiwania finansowe: ona oczekiwała 25 tysięcy złotych za odcinek, zaś Ania Dąbrowska zadowoliła się dziesięcioma tysiącami... Jak zapewnia "Świat & Ludzie", prawda wygląda inaczej.

Zdaniem tygodnika, prawdziwym powodem rezygnacji Natalii z "The Voice of Poland" była obecność Adama Darskiego. Kukulska zawsze podkreśla, że wiara jest dla niej ważnym elementem życia, dlatego współpraca z Nergalem nie wchodziła w grę.

CZYTAJ TAKŻE: KUKULSKA CHCIAŁA ZA DUŻO PIENIĘDZY. ILE? NERGAL ODPOWIADA PREZESOWI TVP

 • Nie chciała wystąpić w jednym show z Nergalem, który profanował Biblię. Dla Natalii to zbyt poważne i dotkliwe. Mówi "nie", bo chce być wierna ideałom - zapewnił gazetę jej znajomy.

Komentarze

Skomentuj
 • Piotro (gość)

  Dokładnie tak jak pisze Jezebel...nasi tzw celebryci i celebrytki powalają mnie swoją obłudą. Karmią ludzi swoimi ideałami....totalna bzdura

  29.10.2011 11:35
 • Jezebel (gość)

  Taaa... i ble, ble, ble. Odpowiedź jest jedna - kasa, kasa, kasa! Czy artystka, której płyty się cieńko sprzedają i swoje najlepsze lata ma juz za sobą, pogardziłaby 25000 PLN za godzinę w towarzystwie Nergala? Nie. Po prostu nie. Kiedy skończymy się czarować?

  28.10.2011 15:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×