kulinarne wędrówki z jolą kleser

Jola Kleser z "Pytania na śniadanie" dostała własny program. Tylko nam opowiedziała o kulisach swoich "Kulinarnych wędrówek". Co nie podoba jej się w diecie Polaków?

Jola Kleser od lat związana jest z telewizyjnymi programami kulinarnymi. Widzowie mogli ją oglądać m.in. w kuchni "Pytania na śniadanie". Kulinarna gwiazda TVP tym razem wystartowała z własnym programem. W rozmowie z Telemagazynem, Jola Kleser zdradziła m.in. czego widzowie będą mogli się spodziewać w jej nowym show, a także wyznała, co jej się nie podoba w diecie wielu Polaków.

21.06.2022Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser

Przeczytaj także:

"Z Czekoladą w kuchni" – nowy program kulinarny na antenie Telewizji Polsat

Jak szybko i prosto przygotować wytrawne dania oraz desery? Czym osłodzić sobie ostatni weekend karnawału i Walentynki? Już od 6 lutego, w każdy weekend lutego Telewizja Polsat zaprasza na nowy program kucharza i dziennikarza kulinarnego Grzegorza Łapanowskiego i Mistrzyni Cukiernictwa Joanny Profus – "Z Czekoladą w kuchni". Prowadzący zaprezentują w nim tajniki kuchni z różnych zakątków świata, zdradzą tajemnice rozmaitych słodkich składników i pokażą jak je połączyć w smaczną całość.

04.02.2016Z czekoladą w kuchni

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×