"Kulisy sławy". Cezary Pazura samotnie wychowywał córkę Anastazję. Jak dziś wygląda najstarsza pociecha aktora?

Cezary Pazura zaprosił kamery do swojego domu. Aktor w programie "Kulisy sławy" opowiedział o swojej rodzinie. Oprócz jego żony i przyjaciół w materiale wypowiada się też jego córka z pierwszego małżeństwa, Anastazja. Jak wygląda najstarsza pociecha aktora? Zobacz zdjęcia.

Multimedia

Cezary Pazura to ceniony polski aktor, który zagrał w przeszło 100 filmach i serialach. Gwiazdor takich produkcji jak "Kiler", "Chłopaki nie płaczą", "Psy" i serialu "13 posterunek" wiedzie obecnie spokojne i poukładane życie. Jego żoną od 2009 roku jest Edyta Pazura, z którą ma troje dzieci: 12-letnią Amelię, 9-letniego Antka i 3-letnią Ritę. Aktor ma też 30-letnią córkę Anastazję, która jest owocem jego związku z pierwszą żoną, Żanetą. To właśnie rodzinnemu życiu aktora poświęcony został najnowszy odcinek programu "Kulisy Sławy" TVN.

Jest wspaniałym ojcem, dzieci są jego słabością. Ja w tym układzie jestem tym złym policjantem, a on bardzo je rozpieszcza – powiedziała Edyta Pazura.

Jedną z bohaterek reportażu jest także Anastazja Pazura, najstarsza córka Cezarego Pazury. Aktor po rozstaniu z pierwszą żoną wychowywał ją samotnie. Jakim był dla niej ojcem?

Dzwonię do taty również z okazji dnia mamy, bo jest dla mnie wszystkim - i tatą, i mamą. Ma mocno rozwiniętą kobiecą stronę. Jest bardzo wrażliwy, więc mi mamusiował z takim rzeczami bardzo dziewczęcymi, kobiecymi. Chodziłam do niego z takimi sprawami - zdradziła Anastazja.

Córka znanego aktora idzie w ślady ojca! [WIDEO]Zobacz więcej

Aktor patrzy na to nieco inaczej. Surowo ocenił siebie jako ojca Anastazji.

Musiałem dużo pracować, bo nie miałem jeszcze nic: mieszkania, samochodu. Zamiast traktować dziecko podmiotowo, to czasem była traktowana jak przedmiot. Musiałem ją cały czas komuś podrzucać, gdy byłem na scenie w teatrze albo na planie filmowym. Jak byłem przed rozwodem, nie mogłem zapisać jej do przedszkola, bo potrzebna była zgoda obojga rodziców. To było bardzo ciężkie i bardzo żałuję tego czasu, bo nie da się już go wrócić. Ale Anastazja mnie uspokaja, mówi, że jestem najlepszym tatą na świecie – dodał aktor.

Anastazja Pazura jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej, widzowie mogli ją oglądać w kilku polskich serialach m.in. "Barwach szczęścia" i "Na dobre i na złe". Jak wygląda najstarsza córka Cezarego Pazury? Zobacz zdjęcia.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, serwis x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Sabi (gość)

  Panie Pazura przez 12 lat. Od 1995 do 2007,to wlasnie pani Marczuk wychowywala Anastazje,krotka ma pamiec również Anastazja.Jakimi jestescie ludzmi.

  10.02.2021 12:08
 • Młody (gość)

  Nie jedno dziecko by chciało takiego ojca ,. Boże błogosław rodzinę Cezarego

  09.02.2021 22:22
 • Maju (gość)

  Samotnie wychował??? A Weronika?? Az tak nie można panie Cezary.

  09.02.2021 19:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×