Kultowe cytaty Hansa Klossa z serialu "Stawka większa niż życie" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Stanisław Mikulski w roli Hansa Klossa chyba nigdy nie zniknie nam z pamięci. Przypomnijmy sobie najsłynniejsze cytaty, które wypłynęły z ust agenta J-23!

Multimedia

"Stawka większa niż życie" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Teksty głównych bohaterów stały się kultowe, a sceny, w których zostały wypowiedziane można oglądać bez końca.

CZYTAJ TAKŻE: STANISŁAW MIKULSKI NIE ŻYJE! [WIDEO]

Warto jednak wiedzieć, że niektóre z cytatów są powtarzane w formie, która nigdy nie padła w serialu. I tak słynne słowa Klossa "Nie ze mną te numery, Brunner" to w rzeczywistości "Takie sztuczki nie ze mną, Brunner. Zapominasz z kim mówisz. Albo gadaj, o co ci chodzi, albo nie zawracaj mi głowy!".

W przypadku spotkań Klossa z Brunnerem (Emil Karewicz) doczekaliśmy się także innych znanych powiedzonek, m.in. "wyjątkowa z ciebie kanalia, Brunner" czy "schowaj tę pukawkę, durniu, póki jeszcze mam ochotę z tobą rozmawiać".

Poza tym, któż nie wie, że "w Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle"? Zobaczcie jedną z najsłynniejszych serialowych rozmów!

FILM https//youtu.be/1cMmC_tCgXo

Komentarze

Skomentuj
 • oj, oj (gość)

  autor tekstu się nie przygotował, a komentatorzy są chyba po prostu za młodzi, żeby wiedzieć. Stawka.. była nadawana w TV jeszcze przed powstaniem serialu jako teatr telewizji lecący na żywo. I tam dokładnie padło właśnie "Nie ze mną takie numery, Bruner", w serialu rzeczywiście nie usłyszymy tego tekstu.

  24.11.2018 11:28
 • borek (gość)

  W rzeczywistości padły słowa "Nie ze mną takie numery, Bruner, ty świnio!", sam słyszałem i widziałem!!!

  02.08.2018 23:54
 • n. (gość)

  Zdanie "Nie ze mną takie numery, Bruner" pada w jednym ze skeczów kabretu Dudek - gdzie jest cytowane (niedokładnie) przez postać wielbiciela "Stawki większej, niż życie". Tytuł skeczu - "Hobbyści".

  16.05.2017 20:10
 • Efekt Mandeli (gość)

  Słowa: "Nie ze mną te numery Bruner" faktycznie w rzeczywistości padły w jednym z odcinków "Stawki. .." , one były powtarzane przez bardzo wielu ludzi, bo to był kultowy tekst. Dlatego pojawił się w "Alternatywy 4" Tak naprawdę mamy do czynienia ze zjawiskiem nazwanym: "Efekt Mandeli" w którym "Nasza" rzeczywistość podmieniona jest obcą ( jak łata w programie komputerowym - błąd Matrixa)

  12.04.2017 01:14
 • adam (gość)

  Panie max, polecam obejrzeć...

  17.12.2015 18:59
 • Max_P (gość)

  "Nie ze mną te numery, Brunner" Tak naprawdę padło w jednym z odcinków serialu "Alternatywy 4" którym? polecam oglądnąć ;P

  17.11.2015 01:27
 • TOP (gość)

  Niestety, muszę ci jeszcze raz przyłożyć- DOBRE!

  27.11.2014 16:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×