Kultowe programy kulinarne Polsatu! Oglądaliście wszystkie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zbliżają się 25. urodziny Polsatu. Na przestrzeni lat na antenie stacji pojawiło się mnóstwo programów rozrywkowych, a wśród nich inspirujące programy kulinarne. W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z archiwalnych programów, w których królowały smakołyki z gwiazdami!

Multimedia

Jedną z pierwszych kulinarnych propozycji Polsatu była „Domowa kawiarenka” - pierwszy w historii polskiej telewizji program tylko o deserach. Za produkcję odpowiadała Ewa Wachowicz, a gospodarzem programu był kucharz i cukiernik z zamiłowania - Tadeusz Gwiaździński. W programie gościli m.in. Jerzy Trela, Piotr Cyrwus, Maciej Stuhr, Jan Peszek, Maria Pakulnis, Włodzimierz Szaranowicz i Jan Nowicki.

Kolejną pozycją kulinarną był "Alfabet kulinarny Kurta Schellera". Program prowadził pochodzący ze Szwajcarii doskonały kucharz Kurt Scheller. Bohaterami poszczególnych odcinków były produkty, których nazwy rozpoczynały się na kolejne litery alfabetu. Wśród gości programu były m.in. Doda i Kaja Paschalska.

Gotowanie na ekranie, czyli najlepsze programy kulinarne! [GALERIA]Zobacz więcej

Znakomita aktorka Bożena Dykiel była gospodynią programu "Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża". Smaczne dania przygotowywała w swojej własnej kuchni, a lekcji gotowania udzieliła m. in. Zygmuntowi Chajzerowi i Bronisławowi Cieślakowi.

Wiele inspiracji, do własnych kulinarnych eksperymentów można było czerpać oglądając zmagania kuchennych profesjonalistów i utalentowanych amatorów w hitowych programach Polsatu „TOP CHEF” i „Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia”, które nie jednego widza zaszokowały! Program "TOP CHEF” szturmem podbił polską widownię. Widzowie pokochali profesjonalizm prezentowany przez uczestników oraz jurorów: Wojciecha Modesta Amaro, Macieja Nowaka, Ewę Wachowicz i Grzegorza Łapanowskiego, którzy fachowo oceniali zmagania kucharzy. Natomiast "Piekielna Kuchnia" pod wodzą Wojciecha Modesta Amaro była najgłośniejszym i najchętniej komentowanym kulinarnym reality show w Polsce. Zacięta rywalizacja, czasem kontrowersyjne decyzje jury „TOP CHEF’a” i szefa kuchni „Hell’s Kichen” budziły skrajne emocje wśród wielbicieli tych programów, którzy mocno trzymali kciuki za swoich faworytów. Na pewno tego nie pamiętacie, że jedną z uczestniczek 1. edycji „Piekielnej Kuchni” była Ewa Zakrzewska, która ostatnio wystąpiła w roli jurorki programu „#Supermodelka Plus Size”!

"Idź na całość", czyli Zonk, Zygmunt Chajzer i dziwne nagrody! Pamiętacie ten program? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Od dziesięciu, w każdą sobotę, lat Ewa Wachowicz zaprasza widzów Polsatu do swojej prywatnej kuchni i przyrządza przed kamerą wyśmienite potrawy w swoim autorskim programie "Ewa gotuje".

Martyna Wojciechowska o "Big Brother": Nie wiedziałam na co się decyduję

Nowości serialowe na koniec roku!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×