Kultowe programy TVN. Młoda Martyna Wojciechowska, pierwszy "Agent" i "Superniania". Pamiętacie je wszystkie?

Stacja TVN rozpoczęła nadawanie 3 października 1997 r. o godz. 19:00. Była pierwszym powiewem wielkiego świata, a programy przez nią emitowane były hitami. Przypomnijmy sobie niektóre z nich!

Multimedia

Kultowe programy TVN

Kiedy w październiku 1997 r. wystartowała stacja TVN nikt nie spodziewał się, że aż tak namiesza na polskim rynku telewizyjnym. Sztandarowym programem stacji od początku były "Fakty" - serwis informacyjny, którego ekipa uważana była za jeden z najlepszych składów dziennikarskich w Polsce. Później pojawiało się coraz więcej propozycji rozrywkowych TVN.

Jakie są najlepsze seriale TVN? Wybraliśmy 15 produkcji!Zobacz więcej

To właśnie w TVN oglądaliśmy pierwszy polski reality-show, "Agent". Na antenie stacji pojawił się też jeden z największych hitów w polskiej telewizji - "Big Brother". Średnio oglądało go ponad 4 miliony widzów, a podczas finału 1. edycji, przed telewizorami zasiadło 8 866 938 widzów!

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

W TVN rozpoczęła się też polska historia "Tańca z gwiazdami" oraz "Milionerów". W ponad 20 historii stacji nie brakuje też innych kultowych programów, które mimo zakończenia emisji, wciąż są żywe w świadomości telewidzów. Który z nich był Waszym ulubionym? Zobaczcie galerię!

Gwiazdy TVN o tym, czy Wielki Brat powtórzy sukces sprzed latZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • JW.ORG.PL. (gość)

    Czy na Waszym programie mozna zoba

    24.04.2020 19:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×