Kultowe role, które miał zagrać ktoś inny. Oto aktorzy, którzy prawie wystąpili w filmowych hitach!

"Titanic", "Forrest Gump" czy "Gladiator" to dziś kultowe filmy, które widzom kojarzą się już z konkretnymi aktorami i aktorkami. Niektóre role w filmowych hitach miał jednak zagrać ktoś inny! Poznajcie gwiazdy, które zostały obsadzone w słynnych produkcjach, ale ostatecznie zrezygnowały z udziału w projekcie.

Multimedia

Dziś ciężko sobie wyobrazić kogoś innego niż Toma Hanksa w kultowej roli Forresta Gumpa. Podobnie jak innych odtwórców ról Jacka i Rose z "TItanica" niż Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. A jednak — w przypadku filmów, które obecnie uchodzą już za kultowe, z propozycją wystąpienia w produkcji zwracano się pierwotnie do różnych aktorów. O wyborze konkretnego aktora czy aktorki nie zawsze decydował jednak wynik castingu. Niektórzy — z różnych względów — odrzucali oferty reżyserów.

Bohaterowie serialu HBO starsi o kilkadziesiąt lat! Jak wyglądaliby w podeszłym wieku?Zobacz więcej

Redakcja serwisu Dziennik Zachodni przygotowała specjalne wizualizacje, które pokazują, jak wyglądałyby filmowe hity, gdyby obsadzono je zgodnie z pierwotną koncepcją reżysera.

Sprawdźcie, co by było, gdyby zamiast Russela Crowe w Gladiatorze wystąpił inny znany aktor! Takich przykładów znajdziecie w galerii dużo więcej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×