Kultowe telewizyjne prezenterki. Znacie je doskonale ze studia TV i z prowadzenia programów. Serca widzów podbijały nie tylko Krystyna Loska czy Bogumiła Wander

Stały się ikonami polskiej telewizji. Znają je miliony widzów nie tylko z prowadzenia programów, ale też z ich zapowiadania. Krystyna Loska i Bogumiła Wander miały rzesze fanów. Jakie inne panie przeszły do historii polskiej telewizji? Koniecznie zobacz naszą galerię!

Multimedia

Najsłynniejsze polskie spikerki

Nie każdy poradziłby sobie w roli prowadzącego małego wydarzenia, a co dopiero programu emitowanego w telewizji, który oglądany jest przez tysiące, a nawet miliony, widzów. Aby wykonać to zadanie, trzeba pracować m.in. nad swoją dykcją oraz pewnością siebie. Są jednak także predyspozycje do potrzebne do tego zawodu, których po prostu nie da się wyćwiczyć.

Charyzma to przecież nie jest coś, co każdy może mieć. W historii polskiej telewizji widzieliśmy już wiele wyjątkowych prezenterek. Wśród najbardziej znanych spikerek trzeba oczywiście wymienić Krystynę Loskę i Bogumiłę Wander. Jest jednak wiele innych postaci, które przez wiele lat występowały przed kamerami i znacząco wpłynęły na media oraz zawód spikerek.

Krystyna Loska i Henryk Loska poznali się jako dzieci. Los krzyżował ich drogi, aż w sercu zakiełkowało uczucie!Zobacz więcej

Krystyna Loska – słynna polska prezenterka

Krystyna Loska swoją przygodę z mediami zaczęła od radia, w którym prowadziła młodzieżową audycję w lokalnym radiu. Z czasem jednak jej kariera zaczęła nabierać tempa. Później trafiła to TVP, gdzie była lektorką filmową. Jej talentu nie dało się nie zauważyć. Wyjątkowe zdolności wokalne, ale także te związane z zapamiętywaniem, pozwoliły jej osiągnąć ogromny sukces.

Loska stała się twarzą telewizji. Oprócz zapowiadania programów prowadziła również większe wydarzenia takie jak festiwale w Sopocie i Opolu. Razem z Andrzejem Zaorskim prowadziła również blok "Studio Gama". Co ciekawe, jej córka, czyli Grażyna Torbicka, również zawodowo związana jest z telewizją.

Krzysztof Baranowski jest zdruzgotany, bo jedno z jego marzeń legło w gruzach. Miał to zrobić dla swojej żonyZobacz więcej

Jakie inne kobiety przeszły do historii mediów? Zobacz naszą galerię!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×