"Kung Fu Panda: Smoczy rycerz". Netflix zamówił serial o walecznej pandzie. Będzie mówić głosem Jacka Blacka

Fani "Kung Fu Pandy" mają się z czego cieszyć. Netflix zamówił kolejny serial z kultową pandą w roli głównej. W obsadzie serialu pojawi się Jack Black. Co jeszcze wiadomo o tej produkcji?

Multimedia

"Kung Fu Panda: Smoczy rycerz" – nowy serial Netflixa

"Kung Fu Panda" to animowana historia opowiadająca o uroczej pandzie, która ma ogromne marzenia i jeszcze większe pokłady determinacji, aby je spełnić. Wyjątkowy bohater już nie raz zaskoczył widzów swoimi pomysłami oraz umiejętnościami w walce. Do tej pory, oprócz kinowych produkcji, powstały również seriale związane z tą animacją. Jak się okazało, już niedługo pojawi się kolejna taka propozycja. Netflix zamówił serial "Kung Fu Panda: Smoczy rycerz". Co wiadomo o tej premierze?

Nowy sezon już wkrótce! Data premiery jest już znanaZobacz więcej

"Kung Fu Panda: Smoczy rycerz" – Jack Black jako Po

Jack Black po raz kolejny wcieli się w Po. Aktor pojawił się w obsadzie wcześniejszych kinowych filmów. Nie był jednak zaangażowany w serialowe produkcje. Będzie więc to dla niego poniekąd nowe doświadczenie. W dwóch wcześniejszych serialach z pandą, czyli "Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości" oraz "Kung Fu Panda: The Paws of Destiny", głos głównemu bohaterowi podłożył Mick Wingert.

Na temat "Kung Fu Panda: Smoczy rycerz" wiemy także całkiem sporo o fabule. W serialu zobaczymy tajemniczą parę łasic i ich cel - cztery bronie. Po będzie musiał zostawić swój dom i zacząć wymagającą podróż. Zadaniem pandy będzie przechwycenie owej broni przed łasicami. W tej wędrówce po sprawiedliwość jego towarzyszem będzie angielski rycerz Wandering Blade, z którym przemierzy najbardziej oddalone części świata. Będzie to dla nich również okazja, aby nauczyć się od siebie wielu umiejętności. Czy uda im się dogadać mimo wielu dzielących ich różnic i wygrać z łasicami?

Jesteście ciekawi tego serialu?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×