Kupicha gwiazdorzy, Feel się rozpada!

Sodówa ma maksa!

Multimedia

Kariera zespołu Feel z liderem Piotrem Kupichą na czele, to jedna z najszybszych karier w polskim showbiznesie. Choć tak szybkie kariery, najczęściej zawdzięcza się sesjom rozbieranym, w tym wypadku chłopcy nie musieli się rozbierać. Oni po prostu pojawili się i błyskawicznie weszli na sam szczyt!

Niestety, szybkie tempo zarabiania pieniędzy i sława nie wszystkim członkom zespołu wyszły na dobre. Fakt podaje, że lider grupy, Piotr Kupicha zaczął gwiazdorzyć.

Na próbach albo się do siebie nie odzywają, albo się kłócą. Chłopakom nie podoba się to, że Piotr wszystkie decyzje podejmuje sam, że nie liczy się z ich zdaniem - czytamy w Fakcie.

Mało tego, menadżer zespołu rezygnuje ze swojej funkcji.

Nie możemy dojść do porozumienia z Piotrem Kupichą, dlatego też moja firma złożyła wymówienie. Do lutego, zgodnie z zawartym przez nas kontraktem, będziemy reprezentować zespół Feel, jednak po tym terminie nasze drogi się rozejdą.

Czy Kupicha planuje solową karierę? Czy mu się uda, jeśli? Trudno powiedzieć, ale jak dodaje jeszcze aktualny menadżer, Feel się już ludziom przejadł …

Komentarze

Skomentuj
  • Mario.. (gość)

    Panie Piotrze co ja czytam o Panu. Czy chcecie być kolejnym przykładem skłóconych Polaków? Mój syn bardzo lubi zespół Fill a ja się cieszę, że ma idoli normalnych, na poziomie i skromnych. Przypuszczam, że jesteście idolami dla wielu młodych ludzi, których warto naśladować. Płacicie cenę popularności. Jeśli kasa przewróciła wam w głowie to przeznaczcie ją na cele charytatywne, ale nie rozkładajcie zespołu na łopatki. Na Panu spoczywa duża odpowiedzialność i myślę, że nie zawiedzie pan młodych oraz ich rodziców. Co zrobi młodzież jak straci kolejny autorytet? Chyba wszyscy wiemy. Powodzenia

    21.10.2009 10:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×