Kurt i Wyatt Russellowie w nowym serialu Apple TV+. Kogo zagrają?

Hollywoodzki aktor Kurt Russell i jego syn Wyatt zagrają w nowej produkcji Apple TV+. Serial owiany jest tajemnicą, wiadomo jednak, że należy on do Monsterverse i będzie stanowić spin-off "Godzilla II: Król Potworów". Czego będzie dotyczyć fabuła i kto znalazł się w obsadzie?

Multimedia

Kurt i Wyatt Russellowie w serialu "Monsterverse"

Obecnie trwają zdjęcia do nowego serialu z udziałem Kurta Russella i jego syna Wyatta. Nie jest tajemnicą, że potomek znanego aktora poszedł w jego ślady i można go podziwiać na ekranie. Wyatt Russell ma na swoim koncie role w takich produkcjach, jak "Kowboje i obcy" czy "Jump Street" czy " Black Mirror". Nie wiadomo jednak, w kogo wcielą się aktorzy. Obok nich w produkcji pojawi się m.in. Anna Sawai, Ren Watabe, Kiersey Clemons, Joe Tippett i Elisa Lasowski.

Kim byli wrogowie króla filmowych potworów? Musisz to zobaczyć! [GALERIA]Zobacz więcej

Co wiemy o nowej produkcji?

Co ciekawe, choć zdjęcia do serialu już się rozpoczęły to wciąż nie ma on tytułu, a a informacje na jego temat są owiane tajemnicą. Wiadomo jednak, że produkcja trafi na Platformę Apple TV+. Co więcej, serial należy do Monsterverse i ma stanowić spin-off "Godzilla II: Król Potworów". Akcja serialu będzie działa się po zaciekłej bitwie pomiędzy Godzillą a Tytanami w wyniku której San Francisco zostało zrównane z ziemią. Produkcja będzie opowiadać losy pewnej rodziny, która udała się w podróż, aby odkryć, co łączy ich z Monarch - czyli tajną organizacją.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×