Kuszewski najlepszy, odpadła Kisio [DUŻO ZDJĘĆ]

Jeden z faworytów rywalizacji w "Tańcu z gwiazdami" Kacper Kuszewski wygrał wczorajszy odcinek turnieju. Z widzami pożegnała się Aleksandra Kisio.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: WODECKI OCENIA TANIEC Z GWIAZDAMI FRASZYŃSKA ZAROBI WIĘCEJ NIŻ TYSZKIEWICZ

Kuszewski zatańczył tak dobrze, że Pavlović oceniła: - Kacper, tańczyłeś, trochę śmiesznie. Przykrótkie spodnie, białe skarpetki dobrze widoczne. To było bardzo zabawne, ale tańczyłeś jak profesjonalista...

Fraszyńskaposzła jeszcze dalej: - Od początku do końca to było wielkie wydarzenie artystyczne! Konsekwencją były cztery dziesiątki... Kisio tańczyła tak sobie, ale - jak zauważył Galiński: - Wyszłaś supernowo! Jednak była to opinia o wyglądzie, nie o tańcu! Do tego jeszcze prosił o brawa dla aktorki.

CZYTAJ TAKŻE: WENDZIKOWSKA ODPADŁA Z TAŃCA Z GWIAZDAMI MARTA KRUPA ODPADŁA Z TAŃCA Z GWIAZDAMI

Mniej entuzjastycznie podeszła do tego występu Jolanta Fraszyńska, która zarzuciła wykonaniu "brak pazura"... Para otrzymała 28 punktów.

Najmniej punktów otrzymał wczoraj Michał Szpak, ale zaskoczył swoją kreacją. "Kolorowy ptak z Jasła" wystąpił w garniturze i krawacie - czyli jak Pan Bóg przykazał - i może tym przekonał do siebie widzów, bo został w programie.

CZYTAJ TAKŻE: POWAŻNE OSTRZEŻENIE JÓZEFOWICZA GĄSOWSKI PODPADŁ JÓZEFOWICZOWI

Komentarze

Skomentuj
  • pola (gość)

    nie mogę się doczekać żeby marczuk odpadła,kacper super,ale kasia pakosińska też extra!!!

    18.10.2011 07:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×