Kuźniar musi zmienić styl

Przyciasny garnitur i koszula to części garderoby, z którymi Jarosław Kuźniar (33 l.) od kilku lat kojarzy się widzom kanału TVN 24.

Multimedia

Jego ulubione ciuchy nie nadają się jednak do programu "X-Factor", którego został prowadzącym. Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, producenci muzycznego show chcą, by prowadzący zmienił swój styl na bardziej luźny. Według nich Kuźniar nie może stać przed kamerami w nudnych ciuchach. Luźne ubrania i modne dodatki stałby się dla widza o wiele bardziej interesujące.

Jest jeszcze jedna zaleta takiej zmiany garderoby - nowe ubranie pomogłoby Kuźniarowi nieco bardziej się rozluźnić przed kamerą i poczuć klimat show, który swoją formułą niczym nie przypomina programów, które Kuźniar dotychczas miał okazję prowadzić. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że prezentowany przez Kuźniara styl konferansjerki nie trafia w gusta odpowiedzialnych za show.

Kuźniar podobno niechętnie słucha sugestii dotyczących zmian, twierdząc, że to może zaszkodzić jego wizerunkowi. Wiele wskazuje jednak na to, że nie będzie miał wyjścia i będzie musiał nad sobą trochę popracować...

Zobacz również: Kasa będzie reżyserem

Czytaj także: Jednak Sablewska w X-Factor!

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    "to może zaszkodzić jego wizerunkowi"?? Tak jakby mogl byc jeszcze gorszy...

    10.02.2011 21:23
  • Honorata.. (gość)

    nie wiem czy to typ człowieka , który da się zreformować . Dla mnie zawsze zostanie pajacem z TVN-24

    10.02.2011 10:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×