Kuzyn Patricii Kazadi w "Must Be The Music"!

Jedym z uczestników kolejnego odcinka siódmej edycji "Tylko Muzyka. Must Be The Music" będzie Frenchy - kuzyn Patricii Kazadi.

Multimedia

Frenchy, a właściwie Marc Mavambu jest obywatelem świata. Jego rodzice pochodzą z Kongo, on urodził się w Rumunii, wychowywał w Londynie, ale mieszka w Warszawie, gdzie uczy dzieci języka angielskiego i francuskiego. Największą pasją Frenchy'ego jest jednak muzyka. Kiedy miał 15 lat nagrał singiel wspólnie ze swoją sławną kuzynką Patricią Kazadi. Od wielu lat można posłuchać go w modnych warszawskich klubach, gdzie śpiewa w towarzystwie didżejów. Na scenie "Must Be The Music" Frenchy wykona utwór "Formidable" z repertuaru Stromae.

CZYTAJ TAKŻE: "SŁIT FOCIA" ROGUCKIEGO Z UCZESTNICZKĄ I TELEFON OD ŻONY W "MUST BE THE MUSIC" [WIDEO+ZDJĘCIA] VII EDYCJA "MUST BE THE MUSIC" ODC. 3 - ASIA ASH W PROGRAMIE [WIDEO]

Czy Frenchy ma większy talent wokalny niż Patricia Kazadi? Czy jego występ spodoba się jurorom? Frenchy w "Must Be The Music" w najbliższą niedzielę o godzinie 20.00 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×