Kuzynka Kate Middleton na okładce "Playboya"!

Księżna Cambridge znalazła się w kłopotliwej sytuacji…

CZYTAJ TAKŻE: KATE MIDDLETON "URWAŁA SIĘ" NA KARAIBSKIE WAKACJE TAJEMNICZA BLIZNA NA GŁOWIE KATE MIDDLETON

Za popularnością Kate Middleton wśród przeciętnych Brytyjczyków przyszła niechęć wielu osób na królewskim dworze. Ci ostatni dostali teraz straszny argument do rąk: na okładce wrześniowego "Playboya" pojawi się rozebrana Katrina Darling - daleka krewna Kate Middleton!

Obserwatorzy dworu królewskiego już teraz widzą, jakie złośliwe komentarze poczyni teściowa Kate, Camilla czy córki księcia Andrzeja: Eugenie i Beatrice, by dopiec popularnej księżnej Cambridge...

CZYTAJ TAKŻE: PIPPA MIDDLETON W REKLAMIE BIELIZNY USHERA? MODOWA WPADKA KATE MIDDLETON

Jak przekonuje źródło magazynu "Globe", "te rozbierane fotki to ostatnia rzecz, jakiej może pragnąć Kate, chociaż ona sama nie ma nic przeciwko nim... Zresztą ona nie ma żadnego wpływu na to, co robi jej daleka rodzina... Tym bardziej, że Kate chyba nawet nigdy nie spotkała się z Katriną Darling..."

Na dworskim zamieszaniu wokół fotek z "Playboya" zyska tylko Darling, która jest modelką reklamującą bieliznę. Ta grupa modelek pozostaje na ogół bezimienna, akcja przeciwników Kate uczyni zaś z niej gwiazdę!

Komentarze

Skomentuj
  • ItalianJob (gość)

    Moze sie zaraz okazać że ja jestem dalekim krewnym księżnej Cambridge i popelniłem faux-pas pijąc piwo prosto z butelki a nie z kufla. Myślę, że jest to ostatnia rzecz jaką pragnie Kate.

    12.08.2012 22:11
  • Cieawski (gość)

    Z rodziną to się najlepiej wychodzi na zdjęciu :)

    12.08.2012 15:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×