Kwaśniewska i Herbuś dementują plotki

Panie pojawiły się razem w programie "Dzień Dobry TVN", aby wyjaśnić parę spraw.

Multimedia

Przede wszystkim skomentowały to, że ostatnio były widziane z taką samą torebką. Podkreśliły, że był to przypadek i nie zamierzają celowo ubierać się w identyczne ciuchy.

Na pytanie o to, czy są teraz najlepszymi przyjaciółkami, odpowiedziały wymijająco: "Lubimy się".

Przy okazji Ola wyznała, że bawią ją pytania o jej rzekomy wyjazd do Stanów ze swoim chłopakiem. "Nie, nie, nie. To jedna z wielu rzeczy, które przeczytałam na swój temat, ale niestety bardzo żałuje, że nie jest to prawda. Nie planuję"- mówi.

Na koniec Edyta dodała parę słów o swojej karierze. Wyznała, że nadal bardzo dużo tańczy, ale osiągnęła w tym zawodzie już tak wiele, że teraz zamierza rozwijać się aktorsko. Chce doskonalić swoje umiejętności i zaistnieć w światku filmowym.

Obie panie miały sporo do zdementowania. Kiedy pojawią się kolejne plotki na ich temat? Kwaśniewska i Herbuś zażartowały, że niedługo pewnie media zasugerują romans między nimi. Wszystko jest możliwe.

Czytaj także: Herbuś przyjmuje tylko ambitne propozycje! OSTRY debiut teatralny Edyty Herbuś - seksowne foto!!! Kwaśniewska kocha być singielką! Kwaśniewska znowu jest zakochana!

Komentarze

Skomentuj
  • Dziunia (gość)

    Obie są znanymi lesbijkami. Robią sobie nawzajem minety. Tak wygląda prawda. Wiem to od pewnego dziennikarza, który dowiedział się tego od innego dziennikarza, który...

    25.03.2010 19:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×