Kwaśniewskie znów razem w TVN Style

Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie poprowadzą wspólny program w TVN Style.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: OLA KWAŚNIEWSKA BĘDZIE PRACOWAŁA Z MAMĄ DLACZEGO KWAŚNIEWSKA NIE CHCE PRACOWAĆ Z MAMĄ

W programie "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" panie będą dyskutować z gośćmi, by zbadać jak wielka jest pokoleniowa przepaść między rodzicami a dziećmi.

  • W tym sezonie poruszymy sprawy dużego kalibru, np. przemoc w rodzinie - mówiła wczoraj na konferencji Jolanta Kwaśniewska.

Czołówka talk-show utrzymana będzie w stylu podobnym do czołówki kultowej "Wojny domowej". "Matki i córki…" zastąpią "Lekcję stylu" byłej prezydentowej, która znika z anteny.

CZYTAJ TAKŻE: KWAŚNIEWSKA: APARTAMENT ZA MILION ZŁOTYCH TVP KUSI OLĘ

  • W tamtym programie podczas rozmów między Jolą Kwaśniewską a jej córką pojawiły się tematy, które nie mieściły w jego formule. To dało nam pomysł na nowy program. Poprzez osobę Oli Kwaśniewskiej chcemy przyciągnąć do audycji nowych, młodych widzów, dla których Ola jest ikoną, autorytetem - powiedziała serwisowi wirtualnemedia.pl Yvette Żółtowska-Darska, szefowa TVN Style.

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Ola Kwaśniewska ikoną dla młodych????????/ dobry dowcip występuje z mamą, bo tylko mama wie chyba o co jej chodzi, gdy zamiast mówić wymachuje rękoma, gestykuluje......................zacina się............ a pani Żółkowska-Darska wie co to znaczy "autorytet"?"ikona"? Tyle mamy w Polsce pięknych młodych inteligentnych dziewczyn i chłopców, ale bez protekcji nie dostaną się na antenę!

    16.09.2011 21:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×