"La Bandida". Meksykańska telenowela zastąpi "Cenę wolności"! O czym będzie nowy serial?

Wielkimi krokami nadchodzi finał serialu kostiumowego pt. "Cena wolności", ale Telewizja Polska już znalazła produkcję, która zastąpi rosyjski hit. Już 3 lipca na antenie TVP 1 zadebiutuje meksykańska telenowela "La Bandida"!

Multimedia

"La Bandida" odcinek 1 - premiera w piątek, 3 lipca, o godzinie 20:35 na antenie TVP 1

Nie mamy dobrych wieści dla wszystkich fanów serialu "Cena wolności". Już tylko dni dzielą nas od finału serialu, a to oznacza, że zniknie on z anteny TVP! Za to jednak powinni cieszyć się wielbiciele latynoskich telenowel, ponieważ miejsce "Ceny wolności" w ramówce TVP1 zajmie hitowa meksykańska produkcja "La Bandida"!

Katierina rezygnuje z małżeństwa z Dymitrem. Polina zaczyna pracować w domu uciech!Zobacz więcej

"LA BANDIDA" - O CZYM JEST SERIAL?

"La Bandida" opowiada historię opartą na życiu Gracieli Olmos, meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako "La Bandida". Produkcja przedstawia historię jej życia od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca, przez poślubienie rewolucjonisty, aż po opuszczenie przez męża, gdy została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła dom publiczny w mieście Durango Calle de la Condesa, który gościł ważnych politycznie klientów, artystów.

W rolę główną wciela się Sandra Echeverría, natomiast w obsadzie pojawili się również m.in. Julieta Grajales, Ianis Guerrero, Marcia Coutiño oraz Ariel López Padilla.

Serial "La Bandida" będzie emitowany w poniedziałki, wtorki, środy, piątki oraz soboty o godzinie 20:35 oraz niedziele o godzinie 20:15. Produkcja liczy 62 odcinki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maris (gość)

    Bardzo dobrze. W Meksyku produkują bardzo dobre telenowele. Brawo!!!

    06.07.2020 12:19
  • ... (gość)

    Super, uwielbiam !!!

    04.07.2020 22:35
  • Scytia (gość)

    Faktycznie, fajna meksykańska produkcja. Kto tego nie poznał, pojęcia nie ma. Meksykański naród, niestety, nie grzeszy wysokim intelektem, ale trzeba to przeżyć na własnej skórze. Nie kocha też gringo. Miłego dokształcenia. Piszę, bo szkoda, że TV nie postarała się o coś na wyższym poziomie. Całe lato zajmie ta wzniosła produkcja, okraszona pseudo hiszpańskim narzeczem karłowatych metysów. A przecież jest tyle ciekawych produkcji. Czy chodzi o zaniżenie polskiej mentalności? ' Czy jestem przesadnie uprzedzona? Żebyś nie wiem jak starała się być przyjazna wobec Meksykanów , zawsze spodziewaj się niekoniecznie miłej niespodzianki. Do świętych nie należę i nie będę udawać, że kocham, skoro nie mam za co.Urokliwy Zorro, niestety był tylko produkcją Hollywood.Rzeczywistość jest....koszmarna. A to jeszcze o narkotykach.Kompletna nuda.

    04.07.2020 18:06
  • Joanna (gość)

    Super wreście telenowela meksykańska La Bandida Uwielbiam telenowele meksykanskie chura

    04.07.2020 11:03
  • Zdzichu (gość)

    Guwno jakich mało.

    03.07.2020 20:53
  • zniesmaczona

    ZNOWU WIELKA CHAŁA GODNA to Z RP

    03.07.2020 13:25
  • Scytia (gość)

    Jako Słowianka z przyjemnością oglądam historyczne filmy produkcji krajów słowiańskich . Ale takie dzieła tureckie jak Wspaniałe Stulecie, Grzech Fatmagul, Imperium miłości, są nie do przeskoczenia. Irytujące w rosyjskich serialach jest to fanatyczne rozmodlenie do żydowskich bożków. Czego nie trawiłam w tkzw, polskim serialu Korona królów. Przestałam to oglądać z powodu braku słowiańskiego ducha. Produkcjami z USA jestem już zadławiona, a tu jeszcze Meksyk....Jak to ma dorównać Cesarzowej Ki?

    03.07.2020 08:07
  • Scytia (gość)

    Ponad 60 odcinków meksykańskiej szmiry. Znam meksykańskie społeczeństwo..i .....brak słów, Jak można takie gnioty dawać ludziom posiadającym rozum. Jak kto mieszkał w Los Angeles, to wie, co to są "meksyki".A jeszcze jak przyszło mu pracować w hotelu razem z nimi.......ho, ho...oni nie cierpią gringo.Zniszczą bez skrupułów. . Kiedyś chciałam zobaczyć jakiś film ze stacji meksykańskiej - nie wiem co to było, ale ...ech... po prosu dzieci w przedszkolu w Polsce potrafią lepiej grać niż tamci...Cóż, tanio kosztuje .

    03.07.2020 07:54
  • Do niekumatych (gość)

    To nie jest żadna telenowela tylko serial składający się z kilku sezonów i ma 60 odcinków a nie jak tasiemcowate telenowele. W błąd wprowadza tytuł artykułu... Obejrzyjcie zapowiedź - serial historyczny z duża dawką akcji. Tak nie wygląda telenowela typu Esmeralda.

    02.07.2020 20:39
  • A. (gość)

    A ja wole ukraiński czy rosyjski niż amerykańskie badziewie.Nikt nie zmusza do oglądania.

    02.07.2020 17:52
  • A. (gość)

    z braku laku.... rozrywka dla ubogich

    02.07.2020 06:43
  • d (gość)

    Na TVP latynoskie seriale, dziwne. Nie sądziłam że jeszcze powrócą. s

    02.07.2020 00:29
  • -_- (gość)

    Nienawidzę takich historii.

    01.07.2020 12:46
  • Latino (gość)

    Nareszcie coś z Meksyku Będziemy oglądać z całą rodziną!

    01.07.2020 10:55
  • Mex (gość)

    Brawo tvp za telenowele z Meksyku

    01.07.2020 10:45
  • Anka (gość)

    Chętnie obejrzę :)

    30.06.2020 23:52
  • anty (gość)

    Kurwizja szoruje po dnie; zamiast dobrego filmu lub serialu w prime timie meksykańska telenowela; żałosne

    30.06.2020 21:17
  • ahh (gość)

    Kolejny gniot, ale dobrze, że nie rosyjski ani ukraiński albo jeszcze gorzej- turecki.

    30.06.2020 17:01
  • :) (gość)

    To dopiero zaskoczenie. Nie sądziłam, że u nas w tv, zwłaszcza na jednej z czołowych stacji, pojawi się jeszcze kiedyś jakiś latynoski serial. I to jeszcze tak świeżo wyprodukowany. Myślałam kiedyś o Pasion y poder sprzed ok. 4 lat. Też byłoby super. A tu taka nowość. Też fajnie. Zapowiada się ciekawie. Tym bardziej, że jest to serial inspirowany prawdziwą historią. Emisja nawet częściej niż obecny serial, bo też w niedzielę. Szkoda tylko tego uporu na te czwartki z powtórkami Ojca Mateusza. Gdyby nie to serial byłby codziennie. Albo jeszcze lepiej od pon. do sob., a w niedziele premierowe filmy. To byłoby naprawdę super.

    29.06.2020 19:59
  • ... (gość)

    Super. Zapowiada się fajna produkcja :)

    29.06.2020 19:32