"La Bandida" odcinek 1. Ojciec Mariny zostaje zamordowany na jej oczach! Dziewczyna poprzysięga zemstę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami premiera nowej meksykańskiej telenoweli na antenie TVP1. Już w 1. odcinku serialu "La Bandida" nie zabraknie emocji! Ojciec Mariny zostaje zamordowany na jej oczach! Dziewczyna poprzysięga zemstę! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 1. odcinku "La Bandida"!

Multimedia

"La Bandida" odcinek 1 - premiera w piątek, 3 lipca, o godzinie 20:35 na antenie TVP 1

W 1. odcinku serialu "La Bandida" Graciela (Sandra Echeverría) trafia na posterunek policji, gdzie jest przesłuchiwana przez Samuela. Wcześniej, gdy była znana jako Marina, dorastała w hacjendzie Buenaventura. Pewnego dnia na hacjendę napada banda rabusiów i morduje niemal wszystkich jej mieszkańców.

Meksykańska telenowela zastąpi "Cenę wolności"! O czym będzie nowy serial?Zobacz więcej

Bandyta Jos zabija ojca nastoletniej Mariny na jej oczach, ale pomaga uciec jej i młodszemu bratu, Benjaminowi. Marina poprzysięga mu śmierć.

Dostają się do Chihuahua, ale Marina chce dotrzeć do stolicy, gdzie mieszka siostra jej nieżyjącej matki. By zdobyć pieniądze na pociąg kradnie portmonetki zamożnym paniom.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×