"La Bandida" odcinek 52. i odcinek 53. Marina nie chce wrócić do szkoły! Zacznie pracować w domu schadzek? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 52. i 53. odcinek meksykańskiego serialu "La Bandida". Marina nie chce wrócić do szkoły! Zacznie pracować w domu schadzek? Sprawdźcie, co wydarzy się w 52. i 53. odcinku "La Bandida"!

Multimedia

"La Bandida" odcinek 52. i 53. - premiera w poniedziałek, 24 sierpnia, o godzinie 20:35 na antenie TVP 1

W 52. odcinku serialu "La Bandida" Nimfa opuszcza Dom La Bandidy, jednak rozstaje się z Danielem. La Bandida obiecuje, że nadal będzie opłacała jej studia. Max umawia się z La Bandidą, że odkupi udziały Federica, co bulwersuje zazdrosnego Pedra. Valentina całuje się z Octaviem, ale przyrzeka sobie i Benjaminowi, że więcej tego nie zrobi, po czym znów całuje się z nim następnego dnia.

Marina nie chce wrócić do szkoły. Żąda od matki, by zabrała ją do domu schadzek, lecz ta odmawia. Maria zostaje pozbawiona funkcji przewodniczącej Ligi Obrony Przyzwoitości i nie chce widzieć Mariny w swoim domu, choć Damian bardzo o to prosi.

Salvador zostaje postrzelony! Graciela zdoła go uratować?Zobacz więcej

W 53. odcinku serialu "La Bandida" Maria Alvarado pije z rozpaczy. Prosi Benjamina, żeby wstawił się za nią u kobiet z Ligi Obrony Praworządności, ale ksiądz odmawia. Nimfa wraca do Domu Bandidy z powodu miłości do Guera. Blondi opiekuje się Salvadorem. Chce z nim wyjechać z miasta na zawsze.

Federico sprzedaje Dm Bandidy Maxowi. Marina prosi Damiana, żeby się z nią ożenił. W ten sposób chce odejść z domu i być jak najdalej od matki. Zaklęcia Teresy zaczynają działać na Gracielę. Kobieta dziwnie się zachowuje, staje się agresywna i wyrzuca Pedra. Valentina szuka matki dziecka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ??? (gość)

    wiecie jak obejżeć na internecie ?

    24.08.2020 18:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×