"La Bandida". Piękna Julieta Grajales rozkocha w sobie Polaków? Kim jest serialowa Marina Olmos, czyli młoda Graciela?

"La Bandida" to kolejny serialowy hit emitowany przez TVP. Oglądalność meksykańskiego serialu z odcinka na odcinek jest coraz wyższa, a Polacy z zaciekawieniem śledzą poczynania młodej Gracieli, która w przyszłości stanie się prawdziwą gwiazdą! Sprawdźcie, kim jest Julieta Grajales!

Multimedia

"La Bandida" - od poniedziałku do niedzieli, ok. 20:35, na antenie TVP1!

Na antenie TVP1 można oglądać nową meksykańską telenowelę pt. "La Bandida". Jedną z gwiazd produkcji jest piękna Julieta Grajales, która wciela się w postać Mariny Olmos, czyli młodej Gracieli.

Julieta Grajales urodziła się 24 kwietnia 1986 roku w Meksyku. Swoją karierę rozpoczęła w 2010 roku, gdy pojawiła się w serialach "Niñas Mal" i "Vidas Robadas". Dwa lata później znalazła się w obsadzie "Rosa Diamante", a 2014 przyniósł głośną "Niewinną intrygę".

Sandra Echeverría - gwiazda "Mariny" oraz "Miłości i przeznaczenia" zachwyca w telenoweli TVP! Poznaj ją bliżej!Zobacz więcej

W 2016 roku znalazła się w obsadzie "El Chema", a rok później dołączyła do serialu "Maldita Tentación". Rok 2018 przyniósł jej jedną z głównych ról w "La Bandida" oraz rolę w serialu "La Taxista". W ostatnim czasie aktorka zagrała w krótkometrażowym filmie "Feliz Año Nuevo".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • WatchTv (gość)

    Kiedy i gdzie mozna ogladac powtorki "la bandida"? Dlaczego nie ma odcinków na vod?

    19.07.2020 19:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×