"La Bandida". Sandra Echeverría - gwiazda "Mariny" oraz "Miłości i przeznaczenia" w nowym serialu TVP! Poznaj ją bliżej!

Od 3 lipca, codziennie o godz. 20:35 Jedynka pokazuje telenowelę meksykańską "La Bandida". Serial powiada o losach szefowej grupy narkotykowej, znanej jako La Bandida. W roli głównej Sandra Echeverria, którą polscy widzowie poznali już wcześniej. Gdzie zagrała? Kim jest?

Multimedia

Sandra Echeverria w telenoweli "La Bandida" w TVP1

W TVP debiutuje meksykańska telenowela "La Bandida". W główną rolę pięknej Gracieli wciela się Sandra Echeverria - urodzona w Mexico City aktorka, piosenkarka i modelka. Nie pomylą się ci, którzy będą mieli wrażenie, że już kiedyś widzieli jej twarz. Echeverria pojawiła się bowiem w innych serialach, które miały emisję w Polsce.

Jak po latach wyglądają Esmeralda i Zbuntowany anioł?Zobacz więcej

Kim jest meksykańska piękność? Sandra Echeverria urodziła się 11 grudnia 1984 roku. W jej żyłach płynie meksykańsko-dominikańska krew. Karierę zaczynała jako wokalistka po tym, jak mają 14 lat stała się członkiem grupy Perfiles, która później zmieniła nazwę na Crush. W 2002 roku zadebiutowała na szklanym ekranie. Popularność zyskała w 2006 roku dzięki tytułowej roli w serialu "Marina". Telenowela pokazywana była w Polsce na antenie TVN i TVN7. Echeverria nie tylko zagrała w telenoweli, ale też zaśpiewała piosenkę "Nos volveremos a ver", którą można było usłyszeć w czołówce.

W kolejnych latach jej kariera nabierała tempa. Polscy widzowie mogli ją oglądać w serialach TV Puls: "Pustynna miłość" oraz "Miłość i przeznaczenie". Pojawiła się także w amerykańskim filmie "Savages: Ponad bezprawiem". Nie zrezygnowała jednak z kariery muzycznej. W 2011 roku Sandra wydała swój pierwszy solowy album zatytułowany "Sandra Echeverria". W 2019 roku wcieliła się w podwójną rolę w remake'u kultowej telenoweli "Paulina" ("La usurpadora"). Prywatnie, od 6 lat Echeverria jest w związku małżeńskim z Leonardo de Lozanne. Mają razem urodzonego w 2015 roku syna Andrésa.

"La Bandida" - o czym jest?

"La Bandida" to serial oparty na prawdziwej historii Gracieli Olmos meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej. Widzowie poznają jej smutne dzieciństwo w sierocińcu, burzliwy związek z rewolucjonistą. Po porzuceniu przez kochanka, Graciela została zmuszona do uprawiania hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie zdobytej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret Durango Calle de la Condesa, który odwiedzali ważni klienci - artyści, intelektualiści i przedstawiciele życia politycznego.

Meksykańska telenowela zastąpi "Cenę wolności"! O czym będzie nowy serial?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×