"LA do VEGAS". Premiera nowego serialu Willa Ferrella [WIDEO+ZDJĘCIA]

LA do VEGAS jest komedią opowiadającą o załodze samolotu oraz jego ekscentrycznych pasażerach, którzy w każdy weekend wybierają się w podróż z Los Angeles do Las Vegas z jednym celem w głowie – wygrać w kasynie!

Multimedia

LA do VEGAS - FOX Comedy w sobotę 3 lutego o godz. 21:05!

Nowy serial komediowy producentów Willa Ferrella ("Legenda telewizji", "Elf"), Adama McKaya ("The Big Short"), Lona Zimmeta ("Unbrekable Kimmy Schmmidt") i Steve’a Levitana ("Współczesna rodzina"). "LA do VEGAS" jest komedią opowiadającą o załodze samolotu oraz jego ekscentrycznych pasażerach, którzy w każdy weekend wybierają się w podróż z Los Angeles do Las Vegas z jednym celem w głowie – wygrać w kasynie! Choć wydawać by się to mogło niemożliwe, ta niecodzienna grupa marzycieli i amatorów szybkiej gotówki z czasem staje się dla siebie czymś w rodzaju dość niekonwencjonalnej, ale wspierającej się rodziny… przynajmniej od piątku do niedzieli. Już w pierwszych odcinkach załoga samolotu musi poradzić sobie z niepokojem pasażerów po tym, jak okazuje się, że na pokładzie znajdują się zwłoki, a kapitan Dave ma kłopot z podejściem do lądowania.

Premierę, która odbyła się w Stanach Zjednoczonych 2 stycznia, obejrzało ponad 3,9 mln widzów. Dzięki temu sukcesowi postanowiono dokręcić jeszcze 3 dodatkowe odcinki serialu, tym samym zwiększając ich liczbę z dwunastu do piętnastu.

W serialu występują m.in.: Dylan McDermott ("Kancelaria adwokacka", "American Horror Story"), Kim Matula ("UnREAL"), Ed Weeks ("Świat według Mindy"), Nathan Lee Graham ("Wielki Powrót", "Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta"), a także Olivia Macklin ("Młody Papież") oraz Peter Stormare ("Big Lebowski", "Prison Break").

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×