"La La Poland". Powstanie drugi sezon! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Dobra wiadomość dla fanów komediowo-satyrycznej produkcji Dwójki! Serial "La La Poland" będzie miał swoją kontynuację! Kiedy premiera drugiego sezonu? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"La La Poland" to serial komediowo-satyryczny, którego akcja toczy się w tytułowej krainie La La Poland. Produkcja składa się z krótkich filmów, scenek, ujęć i skeczy, nawiązujących do zalet i wad polskiego społeczeństwa.

W produkcji występują aktorzy warszawskich teatrów, a także twórcy Kabaretu na Koniec Świata, m.in. Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewicz, Maciej Makowski, Olga Sarzyńska, Wojciech Solarz, Robert Majewski, Michalina Sosna, Mateusz Rusin, Zuza Grabowska i Krzysztof Szczepaniak. Lektorem jest Adam Ferency.

Showmax znika z polskiego rynku! Kiedy serwis przestanie być dostępny?Zobacz więcej

Serial miał być odpowiedzią na "Ucho Prezesa" i okazał się sukcesem. Mimo że miał przeciętne wyniki oglądalności, to skradł serca widzów. Dzięki ich pozytywnym ocenom, Telewizja Polska zdecydowała się na produkcję drugiego sezonu. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, już wiosną 2019, zobaczymy kolejną transzę "La La Poland".

Na razie, możemy cieszyć się dwoma specjalnymi odcinkami serialu, które zobaczymy w okresie świątecznym.

"La La Poland" odcinek świąteczny w środę, 26.12.2018 o godz. 22:10 w TVP2, odcinek sylwestrowy w sobotę, 29.12.2018 o godz. 22:00! - sprawdź program tv

Lubicie ten serial? Czekacie na kontynuację?

Premiera dwóch specjalnych odcinków w święta! Co się wydarzy? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×