"La La Poland". Premiera dwóch specjalnych odcinków w święta! Co się wydarzy? [DATA EMISJI+ZDJĘCIA]

Cykl "La La Poland" to absurdalna podróż w głąb niezwykłej krainy znanej, jako La La Poland, z jej wszystkimi śmiesznostkami i powagą, grozą i urokiem, błazenadą i powabem. Już w najbliższe święta i przed Sylwestrem premiera dwóch specjalnych odcinków!

Multimedia

"La La Poland" odcinek świąteczny w środę, 26.12.2018 o godz. 22:10 w TVP2, odcinek sylwestrowy w sobotę, 29.12.2018 o godz. 22:00! - sprawdź program tv

Wraz z bohaterami – kręconych techniką filmową – humorystycznych filmów, scenek, ujęć oraz skeczy przeniesiemy się do niezwykłego świata La La Poland. Spotkamy się z nie asertywną Panią Irenką i jej niespodziewanymi wigilijnymi gośćmi, odwiedzimy Pana Karola, który jak co roku organizuje Wigilię dla swoich przyjaciół, pośpiewamy najlepsze przeboje w jedynym w swoim rodzaju teleturnieju „Jaka to śpiewka”. Nie zabraknie też sylwestrowego wydania teleturnieju „Rodzinniada”, a także sylwestrowej imprezy u Pana Karola…

Widzowie zachwyceni komediowo-satyryczną produkcją TVP? Lepsza od "Ucha Prezesa"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przede wszystkim jednak dotkniemy ambicji i marzeń zwykłego, szarego mieszkańca La La Poland. Przyjrzymy się sprawom, które stoją za jego narodową dumą. La La Poland bowiem to światowe mocarstwo i gospodarcza potęga, „pierwszy eksporter ziemniaków na Europę Wschodnią i cykorii na rynki azjatyckie, największy eksporter żyrandoli i stolarki otworowej”, a jego obywatele to naród predestynowany do szczególnych zadań, choć targany spiskami i wichrami historii. La La Poland to także jedyne takie miejsce na ziemi, gdzie dwie, identyczne nuty potrafią zabrzmieć zupełnie inaczej.

W programie wystąpią aktorzy warszawskich teatrów, a także twórcy Kabaretu na Koniec Świata: Iza Dąbrowska, Paweł Koślik, Sebastian Stankiewicz, Olga Sarzyńska, Wojciech Solarz, Robert Majewski, Maciej Makowski, Agata Wątróbska, Zuza Grabowska, Monika Mariotti, Michalina Sosna, Mateusz Rusin, Krzysztof Szczepaniak i Michał Meyer.

TVP przygotowała odpowiedź na SNL Polska? Mamy zwiastun! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×