"LAB". Kim są bohaterowie nowego serialu kryminalnego TVN? Zobaczcie wideo z planu!

Już w poniedziałek, 15 lutego, na antenie TVN zadebiutuje nowy codzienny serial kryminalny pt. "LAB". Kim są bohaterowie tej produkcji? Kto się czym zajmuje? Sprawdźcie nasze wideo z planu serialu "LAB" i dowiedzcie się, kto jest kim!

Multimedia

"LAB" odcinek 1 - premiera w poniedziałek, 15 lutego, o godzinie 17:00 na antenie TVN

"LAB" to nowy codzienny serial kryminalny TVN. Tytułowy Lab to najnowocześniejsze laboratorium kryminalistyczne w Polsce, które dzięki specjalistycznemu sprzętowi i wyjątkowemu zespołowi laborantów potrafi wytropić najmniejsze ślady zbrodni. We współpracy z zespołem policjantów wspólnie rozwiązują zawikłane zagadki kryminalne, odnajdują ofiary, demaskują sprawców.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w Player

Dzięki zaangażowaniu śledczych oraz wykorzystaniu zaawansowanych badań żadna zagadka nie pozostanie bez odpowiedzi, a prawda ujrzy światło dzienne! "Lab" to nowy serial kryminalny, który od pierwszej minuty będzie trzymał w napięciu. Każdy odcinek przestawia śledztwo w innej sprawie: tajemnicze morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka, handel ludźmi. Dzięki fachowej wiedzy, niezawodnej intuicji zawodowej oraz specjalistycznemu sprzętowi wspólnie będą odkrywać prawdę i szukać rozwiązań kolejnych, niezwykłych spraw. Są w pełni zaangażowani w pracę, mają jednak swoje słabości, problemy i tajemnice, które widzowie będą poznawać w trakcie kolejnych odcinków.

"Miłość do kwadratu". Pierwsza polska komedia romantyczna Netflix. Będzie hit na Walentynki 2021? Oceniamy!Zobacz więcej

Życie prywatne bohaterów toczy się równolegle do prowadzonych śledztw. Policjanci i technicy to postaci z krwi i kości, którymi targają różne uczucia i emocje, wpływające także na ich pracę. Próbują ułożyć swoje życie prywatne oraz dać z siebie wszystko w życiu zawodowym. Czy uda im się to pogodzić?

Zobaczcie nasze wideo z planu serialu "LAB". O produkcji opowiedzieli nam Marcin Sianko, Ewelina Starejki, Natalia Wieciech, Małgorzata Pruchnik-Chołka, Błażej Wyka, Radosław Cabała, Piotr Zwolski, Kaja Sosnowska, Katarzyna Janek i Michał Chołka. Sprawdźcie, kto jest kim!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dana (gość)

    Super serial!

    09.04.2021 19:08
  • Anonimowy (gość)

    Strasznie przewidywalny, obejrzeliśmy póki co 4 odcinki z czego w dwóch już w połowie odcinka wiedzieliśmy kto zabił.. Słabo się postarali, jest wciągający, ale co to za przyjemność z oglądania skoro już wiadomo jak skończy się odcinek.

    14.02.2021 18:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×