"LAB" odcinek 2. Młoda biegaczka z raną w brzuchu zostaje znaleziona we własnym mieszkaniu. Co było przyczyną ataku? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Młoda biegaczka zostaje znaleziona z raną brzuchu. Co było przyczyną ataku? Dziewczyna od lat cierpiała na depresje, jednak w mieszkaniu zostają odnalezione ślady włamania. Analiza sladów krwawych potwierdza, że doszło do ataku. Kto jest sprawcą?

Multimedia

"LAB" odcinek 2. - we wtorek, 16 lutego, o godzinie 17:00 na antenie TVN

Utalentowana, młoda biegaczka z raną w brzuchu zostaje znaleziona we własnym mieszkaniu. W szpitalu umiera. Wypadek wydaje się być próbą samobójczą, dziewczyna od lat cierpiała na depresję. W mieszkaniu jednak są ślady włamania. Analiza śladów krwawych na miejscu zdarzenia potwierdza, że ofiara została zaatakowana.

Kim są bohaterowie nowego serialu kryminalnego TVN? Zobaczcie wideo z planu!Zobacz więcej

Ambitna komisarz Brygida Konieczny marzy, by w końcu dostać poważną sprawę. Czuje się niedoceniana i sfrustrowana. Jej mąż (ekspert od śladów krwawych), który ma podobny staż pracy, jest już kierownikiem laboratorium. Brygida zostaje włączona do pierwszego dużego śledztwa i to ona odnajdzie sprawcę. Znowu jednak zostaje oddelegowana do prostszych spraw.

Zobacz galerię

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w Player

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×