"LAB" odcinek 4. Tajemnicza śmierć nastolatki. Dziewczyna od dawna miała konflikt z partnerem matki. Czy to on zabił? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czy to możliwe by za śmiercią 16-latki stał partner jej matki? Komisarze docierają do nagrania, w którym dziewczyna z nienawiścią i agresją mówi o mężczyźnie. Nastolatka po kłótni z matką wyszła z domu i nie wróciła... Sprawdźcie, co wydarzy się w 4. odcinku serialu "LAB"!

Multimedia

"LAB" odcinek 4.- w czwartek, 18 lutego, o godzinie 17:00 na antenie TVN

W 4. odcinku serialu "LAB" ginie zbuntowana 16–latka. Wyszła z domu po awanturze z matką, która zabroniła jej iść na imprezę. Dodatkowo od dawna była w poważnym konflikcie z partnerem matki. Atmosfera w domu była bardzo zła, a komisarze docierają do nagrania, w którym dziewczyna z nienawiścią i agresją mówi o mężczyźnie.

Porwano niemowlę! Kto stoi za tajemniczym zniknięciem dziecka? Zobacz więcej

Jednak to właśnie on w noc śmierci nastolatki szukał jej i chciał nakłonić do powrotu. Kuba Rawicz, który prowadzi sprawę, przychodzi do pracy na kacu. Doktor Anna Jurecka orientuje się w sytuacji i wyrzuca go z prosektorium. Dodatkowo ma też pretensje o zbyt dużą zażyłość z jej córką Magdą (policyjną psycholog pracującą w LAB-ie).

Zobacz galerię

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w Player

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×