"LAB" odcinek 8. Porwano 7-letniego chłopca! Ma trafić do handlarzy żywym towarem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Chłopiec wychowujący się w domu dziecka zostaje porwany. Śledczy odkrywają, że za uprowadzeniem wychowanka stoją handlarze żywym towarem, którzy współpracowali z dyrektorką placówki! Czy uda się uratować chłopca zanim trafi do siatki pedofilskiej? Zobaczcie sami.

Multimedia

"LAB" odcinek 8. - w środę, 24 lutego, o godzinie 17:00 na antenie TVN

Z ulicy, w środku dnia ktoś porywa 7-letniego wychowanka domu dziecka. Chłopiec pochodzi z patologicznej rodziny, ma starszego brata, który jednak nie interesuje się jego losem. W toku śledztwa komisarze ustalają, że dziecko ma trafić do handlarzy żywym towarem.

Baletnica zostaje pocięta nożem! Czy będzie mogła jeszcze kiedyś zatańczyć?Zobacz więcej

Co jeszcze bardziej szokujące z przestępcami współpracuje dyrektorka placówki! Kobieta twierdzi, że jedynie pośredniczyła w zagranicznych adopcjach i nie zdawała sobie sprawy, że uczestniczy w procederze siatki pedofilskiej.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w Player

Trwa walka o uratowanie dziecka, zanim zostanie wywiezione za granicę! W Lab-ie pojawia się piękna i atrakcyjna pani balistyk Iga Szenwald. Okazuje się, że kobieta to dawna miłość Pawła Koniecznego (Michał Chołka). Żona Pawła, Brygida (Natalia Wieciech), zaczyna być zazdrosna.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×