"LAB" odcinek 9. Ginie popularna influencerka! Czy za zabójstwem stoi jej brat? Komisarz Walewski walczy o dalszy los chłopca z domu dziecka [STRESZCZENIE ODCINKA]

Nie żyje 23-letnia dziewczyna, gwiazda internetu. Po zdobyciu ogromnej sławy zaczęła zarabiać duże pieniądze i całkowicie zerwała kontakt z bliskimi. Czy jej brat, który ma o to żal mógłby dopuścić się takiej zbrodni? Zobaczcie sami, co wydarzy się w 9. odcinku serialu "LAB".

Multimedia

"LAB" odcinek 9. - w czwartek, 25 lutego, o godzinie 17:00 na antenie TVN

Ginie 23-letnia gwiazda Internetu. Dziewczyna odkąd została znaną w sieci influencerką i zaczęła zarabiać duże pieniądze, całkowicie zerwała kontakty z rodziną. Jej brat miał żal, że wyparła się najbliższych. Komisarze ustalają, że kobieta niedawno postanowiła zmienić swoje życie, bo się zakochała i pragnęła stabilizacji.

Porwano 7-letniego chłopca! Ma trafić do handlarzy żywym towarem!Zobacz więcej

W działalności w sieci pomagała jej koleżanka, dla której było to jedyne źródło dochodu… Komisarz Michał Walewski (Aleksander Talkowski) odwiedza w szpitalu Piotrusia z rodzinnego domu dziecka prowadzonego przez jego mamę. Jest przejęty losem chłopca, postanawia zrobić wszystko, by ten nie wrócił do patologicznej rodziny. Gdy próbuje porozmawiać z biologicznym ojcem chłopca zostaje pobity.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w Player

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×