"LAB". Zajrzeliśmy za kulisy nowego serialu TVN! Aktorzy konsultują swoją pracę z prawdziwymi technikami kryminalistycznymi!

Na antenie telewizji TVN można już oglądać nowy serial kryminalny pt. "LAB". Mieliśmy okazję zajrzeć za kulisy planu zdjęciowego, gdzie dowiedzieliśmy się, że aktorzy konsultują swoją pracę z prawdziwymi technikami kryminalistycznymi! Zobaczcie, co nam powiedzieli członkowie obsady!

Multimedia

"LAB" - od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:00, na antenie TVN

"LAB" to nowa serialowa propozycja, która skierowana jest do wszystkich miłośników zagadek kryminalnych i niuansów związanych z kryminalistyką. Wszak nie bez powodu nad produkcją TVN czuwają prawdziwi technicy policyjni!

Nasza hala odzwierciedla prawdziwego laboratorium. Prawdziwe pomieszczenia i prawdziwe sytuacje, które konsultujemy zawsze z technikami. Ze specjalistami, którzy pracują przy takich sprawach na co dzień - wyznał nam Błażej Wyka.

Kim są bohaterowie nowego serialu kryminalnego TVN? Zobaczcie wideo z planu!Zobacz więcej

Piotr Zwolski dodał:

Pracują z nami prawdziwi technicy kryminalistyczni i prawdziwi policjanci, którzy podpowiadają nam, jak dokładnie to ma wyglądać, żeby było tak, jak w rzeczywiście. Żeby nie było żadnej wtopy.

Co jeszcze powiedzieli nam członkowie obsady serialu "LAB"? Sprawdźcie wideo!

Zobacz galerię

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w Player

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×