Łamanie wszelkich reguł - tylko u Jerry'ego Springera!

Bez tabu, bez wstydu, bez cenzury - nowe wyjątkowe odcinki już w czerwcu 2012 w Zone Reality.

Multimedia

Król gatunku talk show Jerry Springer po raz kolejny wkłada na głowę koronę - specjalnie z okazji premiery najnowszych odcinków jego oryginalnego programu, emitowanych na kanale Zone Reality.

W 21. roku nadawania Jerry Springer to wciąż najbardziej szokujący i zabawny telewizyjny talk show - od początkowych okrzyków "Je rry!, Je rry!" aż po nieocenione mądrości życiowe, którymi Springer puentuje. Program ten zapoczątkował formułę, którą widzowie wręcz kochają nienawidzić. Choć od debiutu minęły już ponad dwie dekady, Jerry jest wciąż w znakomitej formie, a najnowsze premierowe odcinki emitowane w Polsce w całości i bez cenzury z pewnością nie zawiodą widzów. Zapowiada się wiele kontrowersyjnych tematów I konfrontacje, jakich dotąd jeszcze nie było.

Pierwszym gościem jest Phillip, który chciałby dodać nieco pikanterii do swojego związku z Megan. Ale jaka będzie jej reakcja, gdy okaże się, że jej partner szukał wrażeń u ponętnej striptizerki? Spodziewajcie się także, że w ruch pójdą pięści, gdy drugi z gości, Chris, odkryje, iż jego siostra pracuje jako pani do towarzystwa… a jej alfonsem jest jego najlepszy przyjaciel!

W tym programie wszystko jest dozwolone, a jego gospodarz zaprasza wciąż nowych dziwnych i wyjątkowych gości, którzy chętnie podzielą się swoimi problemami zarówno z nim, jak i z często nieprzychylnie nastawioną publicznością w studio.

Oglądajcie premierowe odcinki show Jerry Springer - bez cenzury - wyłącznie na kanale Zone Reality od 25 czerwca 2012 w dni powszednie o godz. 22.00.

…a po porządnej dawce Jerry’ego nie odchodźcie od telewizorów i zobaczcie najświeższe premierowe odcinki Zdrady o godz. 23.00. Podwójny wybuch ludzkich słabości, bezwstydu i folgowania instynktom wyłącznie na kanale Zone Reality!

Komentarze

Skomentuj
  • qaz (gość)

    Pic na wodę. Ci ludzie są podstawieni.

    14.06.2012 13:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×